Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź
 • Ostatnia aktywność: 21 maja
 • Dodany: 6 stycznia 2017

Ostatnio zrecenzowane

 • 3

  Gdyby reżyser wplótł więcej retrospekcji, aby widz zrozumiał i zaakceptował pewną przemianę, jaka zachodzi w umyśle zagubionego Alphonse Gabriela, to może całość lepiej by wybrzmiała i nie byłaby tak sztuczna, nijaka. Może. Tymczasem film nie zaskakuje też technicznymi aspektami: montaż, zdjęcia, a nawet muzyka - żaden z tych elementów się nie wyróżnia, a przecież w takim gatunku i historii powinien.

 • 6.5

  Mimo niewielkiego budżetu, efekt jest dość zacny. Nie ma tu niesamowitych efektów specjalnych, samolot leci często na tym samym ujęciu, ale grunt, że pobudzona jest wyobraźnia. Nie widać bezpośredniej śmierci Ziemian, o tym się wspomina, a następnie zerka na leżące bez ładu trupy, których wnętrzności są podgrzane niczym kotlet w mikrofali. Kamera porusza się najczęściej po ciasnym pokładzie i zbliża na twarze aktorów, którzy starają się przekonująco ukazać na swoich twarzach emocje.

 • 7

  Niebezpiecznie skręcająca momentami w stronę efekciarstwa, ale solidna jak mur chiński adaptacja prostego w założeniu, nierewolucyjnego komiksu. W którym, zamiast superherosów z nadnaturalnymi mocami, jest jeden dążący po trupach do celu najemnik, bezgranicznie ufający swej sile mięśni i szybkości karabinu. Kule świszczą, jest głośno i bardzo brutalnie. A widz poci się razem z Tylerem w trakcie przeciskania przez tętniącą życiem, gorącą i barwną, acz zasyfioną stolicę Bangladeszu.

 • 8.5

  Piąty sezon trzyma w napięciu najmocniej ze wszystkich. Wzrusza. Zaskakuje scenariuszowo. Nie brakuje w nim także postaci z "Breaking Bad" , podobnego filtru i mrugania okiem do zaznajomionych z tym światem osób. Oczywiście, ma przestoje, chwile lekkiego znużenia, jednak te dość szybko znikają. Ma również naciągane sensacyjne momenty - jednym będą one przeszkadzać, inni machną na nie drżącą ręką. A odcinek o tytule "Kurier"... o panie Gilligan, dzięki ci wielkie!

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Średnio ocenia o 0.1 wyżej niż inni krytycy