Jurassic World: Dominion

2022 Film
4.1 10.0 0.0 11
Negatywnie oceniony przez krytyków
4.7
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie.

 • 3

  Częściej masz wrażenie oglądania filmu o Bournie niż finału trylogii Jurassic World. Najgorsza odsłona całej serii. Nawet oryginalna "trójka" nie ratuje filmu.

 • 3

  Na tym etapie marka potrzebuje naprawdę długiego odpoczynku. Pomysłu nie ma, więc jest co najwyżej żerowanie na nostalgii i tworzenie z filmu wydarzenia. Szkoda, że dzieje się na nim tak niewiele. Zdecydowanie jeden z najmniej emocjonujących finałów trylogii w historii kina.

 • 3

  Fajne dinozaury z piórami i bez. A film żenada, trudno się nie wkurwić. Nie warto, dinozaury nie wynagradzają tego niesmacznego skoku na nostalgię widzów.

 • 5

  Popłuczyny po Spielbergu. Wszystkiego za dużo: bohaterów, wątków, lokacji, nawet samych dinozaurów. Ale cel główny zostanie osiągnięty, bo fani ponownie masowo ruszyli do kin.

 • 4

  Warto kupić bilet i iść do kina na ostatnie 20 minut, w sumie tylko wtedy dobrze się bawiłem - reszty już nie pamiętam. Nawet trzymający nową trylogię w ryzach Chris Pratt był - wydawałoby się - wrzucony na siłę, jak zresztą pozostałe postacie. Nic szczególnego - fabularnie odgrzewany kotlet, znowu...

 • 2

  Takiego zwieńczenia serii się nie spodziewałem.W tym filmie nie działa nic.Pomijając absurdalną fabułę,która sili się aby być czymś wielkim to od strony technicznej jestem niektórymi scenami zażenowany-obraz jest niewyraźny,momentami wręcz bije sztucznością a wykreowane dinozaury wyglądają jak prototyp efektu.Nawet powrót starej dobrej obsady zawodzi-scenariusz nie pozwala im ani na sekundę na wybicie się z jakiegoś dziwnego haju.Śmiech miksował się z niesamkiem,że oglądam tak badziewny finał.

 • 8

  Niestety za bardzo niecrozumiem słów krytyki pod adresem tego filmu,jest w nim wszystko prawie doskonałe,jedynie scenariusz troche kuleje ale to film fantazy jednak,połączenie obu ekip doskonale(ckliwe spoko,wiadomo,bylem na wszystkich filmach a na 1 parku 7 razy).Jestem fanem serii i na to liczyłem,obsada spoko,Sam Neill najlepszy

 • 4

  Jakby nie wystarczyło, że fabuła jest okropnie idiotyczna, to jeszcze zżynają motywy z poprzednich filmów, tylko gorzej. Wątek klonowania mógłby być ciekawy, gdyby było go więcej niż 5 minut przez cały film. Ale czasami Dominion wpada w tak cudowny, niezamierzony kamp, że miałem z tego nieziemską bekę.

 • 4

  Nadmiar wątków i postaci, zgrany do porzygu motyw złej korporacji, bezużyteczny złol, upychanie na siłę co scenę nowego dinozaura... Nie jest to całkowita tragedia, ale wszystkie wspomniane wady sprawiają, że seans nuży.

 • 1

  Żałuję, że nie przeczytałem opinii o tym gniocie przed pójściem do kina... W ogóle brak akcji tylko wspominki nawiązujące do 1993. Dla mnie żenada. Ocena 1 tylko dlatego że to park jurajski inaczej byłoby zero. NIE POLECAM

 • 10

  Byłem dziś w kinie na Jurassic World dominion Ten film arcydzielo 10/10 wedlug mnie najlepszy film serii jurassic world tylko park jurajski 1993 jest lepszy moge miec swoje zdanie przeciez jak kazdy

 • 8

  Bardzo dobry film, jak na ostatnią część.