pełne recenzje wszystkich filmów dystrybuowanych w Polsce na: https://www.wodaiogien.com/film

 • Ostatnia aktywność: Wczoraj
 • Dołączył(a): 17 grudnia 2017

Ostatnio obejrzane

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

 • 1

  Kobieta w koszulce ze swastyką zamyka kota w lodówce - ostrzeżeniem przed debiutem niemieckiego twórcy z inklinacjami azjatyckimi.
  Jak się okazuje rok 2557 może wyglądać nie tak jak w wielu predykcjach filmów science-fiction.
  Ogląda się ten film z narastającą irytacją, próbując zrozumieć o co reżyserowi chodziło. Bo nie miał ani pomysłu, ani własnej wizji, ani odpowiednich środków wyrazu. Może praca operatora odrobinę ratuje całość, ale nie na tyle żeby przełknąć wszechobecny bełkot.

 • 1

  jeden z najgorszych filmów w historii polskiego kina

 • 1

  Ten film jest tak zły, że aż NIE żal spędzonego/straconego w kinie czasu.
  Już sam tytuł był zagwozdką dla dystrybutora, w niektórych kinach pojawia się spolszczony "Stylistka".
  Po pokazach na festiwalach poszła fama, że jest słabo, ale że tak fatalnie - to nawet nieliczni, którzy jednak się pokusili na wizytę w kinie studyjnym nie mogli przypuszczać. Na moim seansie wskaźnik wyjść sięgnął 50%. Ale nic dziwnego - bo okazji reżyser Olivier Assayas do opuszczenia sali daje aż nadto.

 • 1

  Okazuje się, że może być coś gorszego od polskiej komedii romantycznej. To komedia romantyczna w koprodukcji czesko-polsko-słowackiej. Kuleje w tym filmie wszystko: od scenariusza poczynając na aktorstwie kończąc. A już prawdziwym koszmarem jest polski dubbing. Jeszcze wklecony idiotyczny wątek homoseksualny z parą, która się rozstaje z powodu wegetarianizmu.

 • 1

  Wizualnie nawet ładne. Ale treść, to koszmar.
  Żadnej filmowej postaci tak bardzo nie życzyłem śmierci, jak Christianowi podczas helikopterowego powrotu z Portland.

Odrębnie ocenione

 • 1

  Dzieje się niewiele, żeby nie napisać że nic się nie dzieje.
  Dlaczego filmy Weerasethakula są niestrawne dla przeciętnego widza? Otóż emanują one scenami maksymalnie statycznymi, nic nie wnoszącymi do historii (której też zresztą nie ma), zwyczajnie nudnymi, a co gorsza momentami obrzydliwymi (typu - kilkunastominutowe zbliżenie na pojemnik z moczem). Dwie godziny wyrwane z życiorysu, żeby gapić się na leżących pacjentów szpitala.

 • 8

  Pomijając tematykę i jej wydźwięk (fakt, że skrajnie jednostronny i przerysowany), "Botoks" jest zwyczajnie filmem dobrze wyreżyserowanym. W porównaniu do poprzednich filmów Vegi scenariusz jest spójny - można tutaj nawet dostrzec wykorzystanie fabuły mozaikowej, aktorzy - szczególnie role żeńskie, są dopracowane w każdym detalu, a niewybredne żarty w zasadzie wyczerpane w zwiastunach. Jedynie dźwięk pozostawia wiele do życzenia. No i może warto było skrócić o 30 minut wyrzucając niektóre sceny.

 • 9

  Nie wyjaśnione zabójstwo sprzed lat. Poczytny pisarz, komendant policji i uczciwy „glina”. Czy prawda wyjdzie na jaw? Czy zwycięży sprawiedliwość?
  Thriller psychologiczny zainspirowany artykułem Davida Granna zamieszczonym w 2008 roku w New Yorkerze.
  Film zaczyna się od orgii, a potem napięcie stopniowo rośnie.
  Jim Carrey i Robert Więckiewicz w jednym samochodzie.
  Kraków. Morderstwo, zagadka kryminalna, seks-taśmy, korupcja, narkotyki, gwałty. Czego chcieć więcej od dobrego filmu?

Najlepsze recenzje

Średnio ocenia o 0.3 niżej niż inni użytkownicy