Uwielbiam oglądać filmy. Parafrazując klasyka, kto ogląda filmy, żyje podwójnie.

 • Ostatnia aktywność: 12 września
 • Dołączył(a): 16 grudnia 2017

Ostatnio obejrzane

 • 7

  Kolejny dobry Rosyjski film jaki udało mi się ostatnio obejrzeć. Nie zachwyca, nie będę o nim długo pamiętać, ale na pewno jest porządnie zrobiony i dobrze się go oglądało. Rosja zaskakuje mnie klasą swoich filmów. Te filmy przyjemnie się ogląda. Polscy autorzy niech biorą przykład jak można zrobić dobre kino bez masy przekleństw, nagości, szokowania widza patologią i ogólnej arogancji. Ciekawa fabuła i porządna realizacja wystarczą.

 • 7

  Ckliwe familijne kino, za którym ogólnie nie przepadam, ale nie było to złe. Zdecydowanie obok dramatu powinien zostać dodany gatunek familijny. Oceniając jednak jako kino familijne muszę przyznać że było to dobre. Świetne scenerie i dobre zdjęcia. Sympatyczny film, dobre psy, ciekawa historia.

 • 7.5

  Podobał mi się. Bardzo porządnie zrobiony, ciekawy i trzymający w napięciu od początku do końca. Lubię temat dobry kontra wszyscy, ukrywanie się, ucieczki itp. Ma jednak dla mnie jedną sporą wadę. Ci dobrzy i źli są tak typowi. Mafie, źli policjanci itp. Ile razy to już było. Tylko to mi się nie podobało, reszta dobra.

 • 7.5

  Już od pierwszej sceny z pościgiem wiedziałem że mamy do czynienia z kinem ponad przeciętnym, bo świetnie jest zrobiony. Super reżyseria, zdjęcia i montaż. Inna kultura też jest zawsze na plus odbioru. Myślałem że ocenię jeszcze wyżej, ale niestety w połowie filmu robi się trochę przegadany. Mamy właściwie jedno miejsce i ciągłe rozmowy. Główny bohater policjant (inni też) jest tak irytujący właśnie przez to swoje ciągłe szybkie, długie i głośne gadanie. Męczyło to trochę. Ale i tak warto.

 • 8

  Coraz bardziej lubię kino rosyjskie. Rewelacyjny pomysł i bardzo dobre wykonanie. Świetne efekty. Temat snów, śpiączki, odmiennych stanów świadomości i tajemnic naszej mózgu jest bardzo ciekawy. Dobrze że powstaje właśnie takie filmy. Może w połowie filmu fabuła trochę zawodzi, ale już końcówka nadrabia z nawiązką. Mimo kilku mankamentów bardzo przyjemnie się to oglądało.

Najwyżej ocenione

 • 10

  Inne spojrzenie kamery na wojnę. Realistyczne i surowe. Do tego świetna ścieżka dźwiękowa. Warto zobaczyć.

 • 10

  Jeden z najlepszych, a może nawet najlepszy film wojenny jaki widziałem. Oglądany wielokrotnie i od najmłodszych lat robi na mnie ogromne wrażenie. Od uśmiechu po smutek. Od spokoju po zaciśnięte zęby. Niesamowity realizm, klaustrofobiczny i przerażający klimat łodzi podwodnej. Aktorzy świetni, wyraziści i charyzmatyczni. Arcydzieło.

 • 10

  Znakomity. Wzruszający i niebanalny przypadek miłości zakazanej, niemożliwej. Nie jestem wielkim fanem melodramatów, ale ten jest wybitny. Chwyta za serce i tam pozostaje. A to wszystko w niezwykłej scenerii.

 • 10

  Mój ukochany serial z dzieciństwa. Pierwsze sezony rewelacyjne. Później niestety trochę gorzej. Nic tak nie pobudzało wyobraźni i przerażało jak ten serial i te wszystkie pokręcone wydarzenia.

 • 10

  Robi ogromne wrażenie. Świetnie oddaje realia tamtych czasów. Rewelacyjny Adrien Brody. Do tego utwory Chopina i mamy dzieło niezwykłe.

Najniżej ocenione

 • 2

  Wiele scen wyglądało jak z amatorskich produkcji na YouTube. Pod każdym względem film jest kiepski. Jednak obejrzałem go też z ciekawością. Po pierwsze żeby sprawdzić czy rzeczywiście jest tak słaby. Po drugie żeby zobaczyć jak robi się film propagandowy.

 • 4

  Jeszcze na początku łudziłem się że bedzię to coś niezłego, ale już od pierwszego mordu wiedziałem że mamy do czynienia z typowym horrorem. Ameryka, typowe nastolatki, typowe imprezy i coś co zabija z klimatach jump scare'ów. Najgorsze że to coś jest tak typowe i tak nudne. Chciałem wyłączyć w połowie, jednak z trudem wytrwałem do końca.

 • 4

  Myślałem że będzie to coś lepszego. Mocno się zawiodłem. Do połowy jest to jeszcze zjadliwe i całkiem ciekawe. Wysoka trawa intryguje. Jednak później to już zjazd po równi pochyłej. Mocno przeciągnięte, męczące, zbyt szalone i jednocześnie tandetne.

 • 4

  Początek jest ciekawy i daje nadzieję na dobre sci-fi. Niestety to co dzieje się później jest słabe, a o zakończeniu wolałbym w ogóle nie wspominać takie jest fatalne. Ta istota powinna fascynować, a dla mnie była odrażająca.

Odrębnie ocenione

Najlepsze recenzje

Średnio ocenia o 0.6 wyżej niż inni użytkownicy