Uwielbiam oglądać filmy. Parafrazując klasyka, kto ogląda filmy, żyje podwójnie.

 • Dołączył(a): 16 grudnia 2017

Ostatnio obejrzane

 • 6

  Przyjemny w miarę ciekawy film. Nic więcej. Nic szczególnego. Trochę się zwiodłem, bo wiele ludzi uważało go za rewelację i dlatego sięgnąłem po ten tytuł. Jedyna bardzo pozytywna rzecz, za którą może zapamiętam ten film, to świetnie zrobione flaki. Stara szkoła robienia efektów na bazie prawdziwych składników bez CGI zawsze robi na mnie wrażenie. Te wszystkie dziwne ryby i jaszczurki oraz ich często pokazywane wnętrzności, to im wyszło.

 • 8

  Proste, kameralne kino, trzymające w napięciu i zapewniające dobrą rozrywkę. Kolejny film Skandynawski, który nie zwodzi swoim sposobem realizacji i klimatem. Super.

 • 7.5

  Dobrze, że poczytałem trochę o tym filmie przed seansem. Dzięki temu nastawiłem się na dramat. To nie jest sci-fi. Muszę przyznać że był lepszy niż się spodziewałem. Spodziewałem się patosu, wzruszających scen gdzie matka biegnie w objęcia córki w zwolnionym tempie przy wymuszającej wzruszenie muzyce. Nic z tych rzeczy i bardzo dobrze. Jest kameralnie, realistycznie i spokojnie. To co jeszcze mi się podobało, to ciekawe lokacje i wydarzenia związane z przygotowaniami do lotu w kosmos.

 • 9

  Dla mnie rewelacja. Połączenie dwóch rodzajów filmów, które uwielbiam, w jeden. Po pierwsze minimalistyczny thriller jednego miejsca. Wszystko dzieje się w jednej lokalizacji, do tego bardzo ciekawej, bo w klaustrofobicznej maszynerii drążącej tunele metra. Proste ciekawe sytuacje. Po drugie film jest zrobiony w bardzo realistycznej formie. Filmowany jest z ręki i cały czas praktycznie widzimy główną bohaterkę bez zbędnych retrospekcji itp. Dzięki temu można wręcz poczuć się jakby się tam było.

 • 6

  Oglądałem ten film z lekkim przymrużeniem oka i sentymentem do starych filmów z kaset VHS. Z tego względu zawyżam ocenę o jedno, a może nawet dwa oczka. Oglądało się to nieźle. Młodzi aktorzy dobrze dobrani. Jest to wszystko trochę kiczowate i ma tandetne efekty specjalne, ale mimo wszystko przyjemność z oglądania była. Najbardziej raziła ta sztuczna krew, prawie wszystko co brutalne działo się poza kamerą.

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

 • 2

  Wiele scen wyglądało jak z amatorskich produkcji na YouTube. Pod każdym względem film jest kiepski. Jednak obejrzałem go też z ciekawością. Po pierwsze żeby sprawdzić czy rzeczywiście jest tak słaby. Po drugie żeby zobaczyć jak robi się film propagandowy.

 • 4

  Ależ mnie ten film zirytował i rozczarował. Spodziewałem się bardziej klimatycznego thrillera, a tu nudny brzydki dramat. Odbiłem się od tego filmu totalnie, postacie zupełnie mi się nie podobały, irytujący świeżak robiący tylko zaskoczone miny, oraz irytujący weteran, który ma "ciężkie" życie bo mógłby być na emeryturze, ale biedak codziennie musi zabijać ludzi. Film bardzo arogancki (w każdej scenie coś o genitaliach), cała fabuła to niezwiązane ze sobą kontrowersyjne na siłę interwencje.

 • 4

  Jeszcze na początku łudziłem się że bedzię to coś niezłego, ale już od pierwszego mordu wiedziałem że mamy do czynienia z typowym horrorem. Ameryka, typowe nastolatki, typowe imprezy i coś co zabija z klimatach jump scare'ów. Najgorsze że to coś jest tak typowe i tak nudne. Chciałem wyłączyć w połowie, jednak z trudem wytrwałem do końca.

 • 4

  Myślałem że będzie to coś lepszego. Mocno się zawiodłem. Do połowy jest to jeszcze zjadliwe i całkiem ciekawe. Wysoka trawa intryguje. Jednak później to już zjazd po równi pochyłej. Mocno przeciągnięte, męczące, zbyt szalone i jednocześnie tandetne.

Odrębnie ocenione

Najlepsze recenzje

Średnio ocenia o 0.6 wyżej niż inni użytkownicy