4.5 10.0 0.0 15
Negatywnie oceniony przez krytyków
3.6
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Nastolatka Bird Fitcher kupuje w antykwariacie tajemniczy aparat. Polaroid czasy świetności ma już za sobą, ale jest wciąż sprawny. Grupa przyjaciół uznaje go za doskonały gadżet na zbliżającą się imprezę, ale niedługo potem osoby uwiecznione na zdjęciach zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy bohaterom uda się oszukać przeznaczenie i powstrzymać wydarzenia prowadzące do tragicznego końca?

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 2

  Polaroid to kolejna kalka fabularna.Niestety w tym filmie wszystko jest na poziomie dość niskich lotów.I o tyle,że seans krótki i w miarę szybko zlatuję to pozostawia po sobie niesmak.Tytułowy straszak ledwo zipie i w sumie tak samo jest i z filmem.Jest on nakręcony na ostatnich oddechu,bez polotu,intrygi,niczego.Jedynie mogę polecić dla fanów horrorów,może odnajdą coś w tej pozycji dobrego.

 • 7

  Oglądając zwiastun, aż mnie zmroziło

 • 2

  Okazał się być kolejnym kiepskim horrorem robionym tanim kosztem i straszącymi jumpscare'ami. Nudy. Już zapomniałem nawet, jak przebiegała fabuła tego czegoś.

 • 2

  No miałem czasem ubaw z tego, ale w sumie to jakim kosztem? Szkoda czasu na tak nudne i nijakie horrory.

 • 4

  Jeszcze na początku łudziłem się że bedzię to coś niezłego, ale już od pierwszego mordu wiedziałem że mamy do czynienia z typowym horrorem. Ameryka, typowe nastolatki, typowe imprezy i coś co zabija z klimatach jump scare'ów. Najgorsze że to coś jest tak typowe i tak nudne. Chciałem wyłączyć w połowie, jednak z trudem wytrwałem do końca.