Recenzje

Najlepsze nowe użytkowników

 • 9

  Ciche miejsce 2

  2020 Premiera 9 dni temu

  Początkowo trzeba wziąć pewnego rodzaju poprawkę na ten film,ale również i na pierwszą jego odsłonę.Logicznych błędów jest tu sporo i jakby się czepiać tego to można i uznać tę produkcje za totalny bezsens.Ale ja wybaczam te błędy,gdyż dla mnie druga odsłona Cichego miejsca to świetna rzemieślnicza robota,z dobrym tempem,zwartą akcją która trzyma od samego początku za gardło.Wizja Krasińskiego do mnie przemawia i jestem pod ogromnym wrażeniem subtelności jego warsztatu.Jak dla mnie 100% warto!

 • 7

  Przez większość czasu film radzi sobie naprawdę dobrze i wyróżnia się pozytywnie na tle innych remake'ów Disneya. Szkoda, że trzeci akt rozczarowuje... Jednak i tak będę ciepło tą pozycję wspominał przede wszystkim dlatego, gdyż zamiast koncentrować się na opowiedzeniu tej samej historii, co w animacji, woli pójść własną (przez większość czasu) drogą i daje widzom przyzwoitą historię, nawet jeżeli trzeba przymknąć oko na parę idiotyzmów i głupotek scenariuszowych.

 • 6

  Ciche miejsce 2

  2020 Premiera 9 dni temu

  Ja nawet nie mogę końcówki nazwać cliffhangerem, tylko jakimś urwaniem filmu w połowie. Poza tym to trochę powtórka z rozrywki, całkiem niezła, ale wciąż...

 • 7

  Nie brakuje problemów w scenariuszu, który zdecydowanie jest największą bolączką filmu, ale przy tym bawiłem się świetnie, a ta Emma Stone czy kostiumy to coś pięknego.

 • 7

  ciekawy zabieg z upozytywizowaniem negatywnych bohaterów książkowo-animacyjnych, rewelacyjne aktorstwo, scenografia, kostiumy i muzyka, stylizowane na lata 60-te, do współczesnej młodzieży może nie trafić

Nowe krytyków

Nowe użytkowników

 • 8

  Świetny kryminał obyczajowy z rewelacyjną (jak zawsze) rolą Kate Winslet. Twórcy umiejętnie rozwijają zagadkę kryminalną, każdy odcinek jest bardzo dobrze rozpisany, by w finale zmienić się w autentyczny i poruszający dramat-ten prawdziwy, ludzki. Bardzo satysfakcjonujący seans.

 • 6

  Nie jest to najlepszy film i zaskakujący. Film nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, ale zakończenie filmu było ok. Jeśli można jakim kol wiek zarazić się wirusem od którego można być młodym, ale chorym i być odpornym to korona wirus.

 • 6

  Dramat obyczajowy o uzależnieniu.Można rzecz,że temat mocno eksploatowany.I tak też gdzieś odczuwałem podczas seansu.O ile nie mam się zbytnio do czego tu przyczepić(no może do samego finału mam kilka zastrzeżeń),to film oglądałem bez większych emocji,pozostając obojętnym odbiorcą.Jedynie co mnie zdziwiło to rola Kunis(po raz pierwszy ją widziałem w takim emploi,świetnie eksponowała ze swojej postaci prawdę i kłamstwo)oraz Close (mocna,wyrazista a zarazem niezwykle ufna).Film na sobotni wieczór.

 • 6

  Poprawny, ale bardzo nijaki. Mało tutaj sądu, dużo łzawych scen pokazujących, że "racism bad". No fajnie, ale laurkowy film tylko o rasizmie to za mało.

 • 6

  wskazuje na stałą cechę gatunku - bohatera zawieszonego między pokusą ustatkowania się z ukochaną a porywem dzikiej natury.

Najlepsze użytkowników

 • 9.5

  Zaczyna się niewinnie,intryga rodzinna wchodzi w życie i wszystko idzie zgodnie z planem.Jednak to co się dzieję po pierwszym akcie to istne szaleństwo.Niby dramat,ale z wieloma elementami innych gatunków,akcja powolna-ale jest tak rewelacyjnie rozpisana, scenariusz to mistrzostwo,zarówno jak i sama realizacja.To kino suspensu,nie wiadomo czego można się spodziewać.Film ten to bliska doskonałości metafora napięć,niepokojów i postępującej utraty złudzeń jakie wyczuwa się we współczesnym świecie.

 • 4

  Zważywszy że Bohemian Rhapsody mi nie podszedł to tutaj nie miałem żadnych oczekiwań. No i cóż dostałem niezwykle charyzmatycznych aktorów, fatalny scenariusz i raz śmieszne a raz żenujące żarty. Z naciskiem na żenujące

 • 9

  Tak posrany film, że nie chcę wiedzieć, co jeszcze Jordan Peele kryje w swojej główce, ale także tak fantastycznie przemyślany, zagrany i napisany horror, że chcę wiedzieć, co jeszcze Jordan Peele kryje w swojej główce. Połączenie fenomenalnie wygranego napięcia z częstym i gęstym humorem, który wynika zarówno z samej sytuacji, jak i z charakterów postaci (scena obydwóch "home invasion" - majstersztyk!!!). Groteska w stanie czystym, perfekcyjny horror i genialna zabawa formą i gatunkiem.

 • 4

  Disney może się zachwiać gdyż ten film jest co najmniej rozczarowujący

 • 9

  Ja chyba na taki filmem czekałem.Na film o antybohaterze,który nie jest oprawiony w komiksowy anturaż.Nie sili się nawet żeby być blockbusterowym dziełem,a raczej skupia się na dramacie wewnętrznych człowieka zniszczonego przez społeczeństwo,rodzinę,niespełnionego fizycznie i psychicznie.Tu gra wszystko,od kadrów zaczerpanych z kina lat 80 po genialną muzykę,świetny montaż.Film jest dość rozległy,nie ma w Nim wielkich wybuchów,ale ta duszna atmosfera.I Joaquin Phoenix-Joker zmienia historie kina