W wysokiej trawie

2019 Film
5.4 10.0 0.0 12
Negatywnie oceniony przez krytyków
4.1
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Przemierzające Kansas rodzeństwo słyszy wołanie o pomoc. Szukając źródła dźwięku, gubi się w wysokiej trawie.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 2

  W wysokiej trawie jest pewnego rodzaju problem-fabuła wydaje mi się,że jest tak rozciągnięta,iż pomimo dość wciągającego początku traci na swoim wyrazie i staję się przedłużonym melodramatem niskiej rangi.W niektórych momentach aż irytowało mnie to jak twórcy oraz aktorzy wyrażają siebie poprzez ten obraz.Kolejne netflixowe kino klasy B.Albo wysoka trawa jest tak wysoka,że ja tego nie ujmuje umysłowo.Niektóre zagrania aktorskie sprawiały,że sam miałem grymas na twarzy mówiący-o matko ale szajs.

 • 4

  Netflix nie zawsze trafnie interpretuje Stephena Kinga. Myślę, że można było pokusić się o większą swobodę, gdyż sam materiał wyjściowy nie daje zbyt dużej satysfakcji. Jak to bywa w tego typu produkcjach, owszem jest klimatycznie, ale wraz z biegiem zdarzeń cała otoczka gdzieś wyparowuje.

 • 4

  Myślałem że będzie to coś lepszego. Mocno się zawiodłem. Do połowy jest to jeszcze zjadliwe i całkiem ciekawe. Wysoka trawa intryguje. Jednak później to już zjazd po równi pochyłej. Mocno przeciągnięte, męczące, zbyt szalone i jednocześnie tandetne.

 • 3

  Oni tak na poważnie?