Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź
 • Ostatnia aktywność: Wczoraj
 • Dodany: 9 grudnia 2016

Ostatnio zrecenzowane

 • ?

  Mieszanka widowiskowej pulpy, sci-fi, noir i kina akcji - mieszanka na tyle solidna, że stanowi naprawdę niezły kawałek kina. To mroczny i brutalny film dotykający aspektów obywatelskiej wolności, istoty zła i granic, do jakich mogą posuwać się rządy pod przykrywką dbania o bezpieczeństwo.

 • ?

  Solidnie zrealizowany i nieźle zagrany kryminał rodem z Argentyny, który największy problem ma chyba z fabułą. Wstęp stanowi bowiem obietnicę mrocznego thrillera, a finalnie jednak otrzymujemy dość prostą historię z nastoletnią zazdrością w tle, historię wyjętą jakby z któregoś odcinka Policjantek i Policjantów TV4.

 • ?

  Sprawnie poprowadzona intryga i konwencja łącząca odrobinę czarnego humoru, szaleństwa, akcji i dramatu, sprawiają, że ogląda się White Lines z zainteresowaniem do samego końca. Całość opatrzona jest sporą dawką przemocy i kontrastującymi z nią wątkami rodem z hiszpańskiej telenoweli, w której dominują wątki pożądania i zazdrości. W rezultacie powstała dość specyficzna mieszanka, która być może nie wszystkim przypadnie do gustu, ale warto dać jej szansę.

 • ?

  Kino żenująco głupie. Ale prywatnie czasem po prostu lubię sobie właśnie taką niezobowiązującą komedię obejrzeć. Pretekstowa fabuła, niewyszukane żarty, lenistwo twórców, to wszystko i tak nie przeszkadza w krótkiej, niezobowiązującej zabawie. Gniot, ale można się pośmiać i to wystarczy.

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Średnio ocenia o 1.5 niżej niż inni krytycy

Jeżeli jesteś Krzysztof Strzelecki, to możesz uzyskać dostęp do panelu administracyjnego krytyka.