Jumanji: Przygoda w dżungli

2017 Film
6.2 10.0 0.0 32
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.4
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Czworo przyjaciół odkrywa starą grę, która przenosi ich w świat dżungli. Aby powrócić do rzeczywistości, muszą stawić czoło niebezpiecznym przygodom.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Cudna zabawa charakterami bohaterów i kliszami gier video w atrakcyjnym rozrywkowym pakiecie. Jack Black uczący Karen Gillan podrywania facetów. <3

 • 7

  Dobrze zaimplementowano Jumanji w motyw gry video, a całości pomaga jeszcze świetna obsada, która sprawia, że postacie dużo zyskują.

 • 7

  Dobra, lekka komedia. Sporo śmiechu. Najlepsze są te relacje pomiędzy bohaterami w zmienionych ciałach. Na plus też dobrze wplecione elementy z gier.

 • 6

  Spodziewałem się po tym seansie jakiegoś wielkiego cringu, ale jednak się myliłem. Może i nowe Jumanji nie zapada jakoś szczególnie w pamięć, ale da wam na pewno dwie godziny miłej i wciągającej rozrywki i nie będziecie jej jakoś szczególnie źle ani dobrze wspominać. To jeden z tych filmów który topi się w gąszczu innych, lepszych, filmów.

 • 7

  Jakie to dobre! The Rock, Kevin, Jack Black i Karen, ciekawe wykorzystanie konwencji gry komputerowej, zabawne, momentami mocno chwyta za serce.