Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź
 • Ostatnia aktywność: 15 marca
 • Dodany: 21 lipca 2016

Ostatnio zrecenzowane

 • 8

  Bartosz M. Kowalski zaskoczył mnie i zachwycił swoim filmowym debiutem. Plac Zabaw pozostał w mojej głowie na długi czas, dlatego z dużą niecierpliwością wyczekiwałam jego kolejnego projektu. W lesie dziś nie zaśnie nikt to wyśmienite zaskoczenie. Popkulturowa uczta doprawiona krwawym sosem i dowcipną posypką.

 • 6

  Reżyserka nie czaruje i nie upiększa, za potrafi bawić w nienachalny sposób. To film niewielu słów, który przyciąga pięknym obrazem i siłą przyjaźni, która wywiązuje się między Cookie i King-Lu. Buddy movie w stylu Sundance.

 • ?

  Twórcy To nie jest OK potrafią dawkować emocje i skutecznie budują nastrój, dzięki czemu całość ogląda się szybko i przyjemnie. To serial, który do perfekcji opanował cliffhangery, a finałowy odcinek skutecznie buduje napięcie, pozostawiając nas z nadzieją na kolejny sezon. Idealna rozrywka, w której lęki i frustracje nastolatki prowadzą do budowania intrygującej osobowości.

 • 6

  Trzeba przyznać, że W labiryncie potrafi intrygować, wciąga widza do zabawy i rozwiązywania zagadek. Sami próbujemy odkryć, co skrywa umysł Samanthy i odkryć, kto stoi za jej porwaniem. Carrisi zaskakuje, wprowadza zadziwiające twisity i skutecznie wodzi za nos. To mroczna opowieść o grze, który rozgrywa się w umyśle.

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Średnio ocenia o 0.1 niżej niż inni krytycy