Emily w Paryżu

2020- Serial
5.8 10.0 0.0 3
Negatywnie oceniony przez krytyków
?
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny użytkowników

Emily, ambitna menadżerka z Chicago, dostaje wymarzone stanowisko w Paryżu. Zaczyna nowe życie pełne pracy, nowych znajomości i romansów.

  • 6

    Można powiedzieć, że to "kobiecy serial", albo przyjemne uzupełnienie domowej randki, jako seans w tle do wina i przekąsek. Możemy natomiast zapewnić, że tytuł ten świetnie sprawdzi się na typowo babskie wieczory, bo przecież zawsze miło jest popatrzeć na to, jak wygląda romantyczne życie w wielkim świecie.

  • 6

    To z pewnością typowo eskapistyczny serial, który przynajmniej na chwilę może oderwać widza od trudów codzienności i jesieni za oknem, choć trzeba przyznać, że nie każdemu przypadnie do gustu. Równocześnie nie należy się oszukiwać - niesięgnięcie po tę pozycję raczej nie sprawi, że w naszym filmowym życiu będzie czegoś brakować. To raczej jeden z tych seriali, po które sięgamy, by przez chwilę poczuć się lepiej, ale zapominamy o nim równie szybko, jak je binge-watchujemy.

  • 5.5

    Świeżynka, która może niejednemu przypaść do gustu. A raczej - niejednej. Bo skoro jesteśmy już przy stereotypach, to nie ma co ukrywać, że serial ten stworzony został raczej dla kobiet. Nie ukrywam jednak, że ostatecznie można się przy nim w jakiś sposób nieźle bawić i zrelaksować. Odpocząć, nie myśleć. Najpierw jednak trzeba zapomnieć o apetycie na coś ambitnego i pozwolić sobie na małe guilty pleasure.