Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
 • Świeżynka, która może niejednemu przypaść do gustu. A raczej - niejednej. Bo skoro jesteśmy już przy stereotypach, to nie ma co ukrywać, że serial ten stworzony został raczej dla kobiet. Nie ukrywam jednak, że ostatecznie można się przy nim w jakiś sposób nieźle bawić i zrelaksować. Odpocząć, nie myśleć. Najpierw jednak trzeba zapomnieć o apetycie na coś ambitnego i pozwolić sobie na małe guilty pleasure.

  Więcej
 • Jakby nie było, ogląda się to miło. Od razu człowiek czuje, że jakby tylko chciał, też może wszystko.

  Więcej
 • Krótki, lekki i niesamowicie wciągający. Brakuje mu wyrazistości, ale potrafi szczerze rozbawiać i na każdym kroku zachwyca widokami. Wystarczy obniżyć trochę oczekiwania i można oglądać.

  Więcej
 • Można powiedzieć, że to "kobiecy serial", albo przyjemne uzupełnienie domowej randki, jako seans w tle do wina i przekąsek. Możemy natomiast zapewnić, że tytuł ten świetnie sprawdzi się na typowo babskie wieczory, bo przecież zawsze miło jest popatrzeć na to, jak wygląda romantyczne życie w wielkim świecie.

  Więcej
 • To z pewnością typowo eskapistyczny serial, który przynajmniej na chwilę może oderwać widza od trudów codzienności i jesieni za oknem, choć trzeba przyznać, że nie każdemu przypadnie do gustu. Równocześnie nie należy się oszukiwać - niesięgnięcie po tę pozycję raczej nie sprawi, że w naszym filmowym życiu będzie czegoś brakować. To raczej jeden z tych seriali, po które sięgamy, by przez chwilę poczuć się lepiej, ale zapominamy o nim równie szybko, jak je binge-watchujemy.

  Więcej
 • Dostajemy wszystko to, co znamy i z pewnością nie będziemy zawiedzeni.

  Więcej
 • Niektórzy mogliby nazwać ten serial wręcz banalnym. Jednak tak pozytywny odbiór może tylko świadczyć o tym, jak bardzo każdy pragnie podobnych przygód - ale takich... spokojnych. "Emily w Paryżu" jest niczym wielowarstwowy tort. Raczej większość chce go posmakować, nie tylko oglądać, a chwile rozkoszy pozostają jeszcze na długo po spożyciu słodkości.

  Więcej
 • Jest serialem dosyć mocno specyficznym, który swój sukces zawdzięcza momentowi, w którym wyszedł. Taka dawka przesłodzonego i wyidealizowanego wizerunku świata mocno zadziałała na widzów, w tym na mnie. Niestety zapowiedziano już drugi sezon i obawiam się, że to, co zostanie zaprezentowane, nie zadziała już tak dobrze w przyszłości.

  Więcej