Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź
 • Ostatnia aktywność: 20 lutego
 • Dodany: 25 lipca 2016

Ostatnio zrecenzowane

 • 9

  Drugi sezon Togetherness okazał się dużo lepszy niż poprzedni i naprawdę nie mogłam odczekać się kolejnych odcinków. Fabuła została świetnie poprowadzona i wbrew pozorom, mimo że serial nie opowiada o niczym spektakularnym, sezon wciągał i intrygował, chciało się oglądać więcej i więcej.

 • 8

  Serial w dużej mierze stworzony przez Brit Marling wciąga, hipnotyzuje i wybija się na tle wielu innych produkcji. Jest nietuzinkowy, enigmatyczny i momentami dziwaczny. W żadnej chwili nie posądzałabym go natomiast o kiczowatość, choćby z tego względu, że porusza temat, który wciąż jest niezbadany, nie nam więc oceniać wszelkie dotyczące go teorie i ich wizualizcje.

 • 8

  To serial z jednej strony podejmujący mimo wszystko trudną tematykę, a z drugiej strony twórcy robią to nad wyraz lekko i ze zrozumieniem, dzięki czemu główny bohater, Sam Gardner, któremu przypadło w udziale życie z autyzmem, jest dla nas nie jak obcy człowiek lub przykładowy okaz, lecz jak kolega lub właśnie brat, którego pragniemy lepiej zrozumieć, którego chcemy chronić, ale i na którego potrafimy się nieźle zezłościć.

 • 7

  Lovesick to lekka, ale nie głupia historia, która będzie świetną propozycją dla tych, którzy chcą z jednej strony obejrzeć wieczorem coś niezobowiązującego, a z drugiej nie marzą jedynie o tandetnej lub grubiańskiej komedii, która będzie wyłącznie zapychaczem.

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Średnio ocenia o 0.4 wyżej niż inni krytycy