Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Tragikomiczne perypetie aktora, który niegdyś zyskał sławę jako bohater serii hollywoodzkich filmów o komiksowym superbohaterze, a teraz próbuje wystawić na Broadwayu sztukę we własnej adaptacji i reżyserii, z sobą samym w roli głównej. Jeśli chce doprowadzić do premiery, musi stawić czoło licznym przeciwnościom losu i własnemu ego, odzyskać zaufanie bliskich, odbudować zrujnowaną karierę i odnaleźć siebie.

 • Nowe recenzje krytyków

 • Nowe recenzje użytkowników

  • Jeden z lepszych filmów,karyjaturalny z domieszką fantastyki i dramatu,dialogi są doskonałe tak hak aktorstwo,jedyny minus to muzyka która mnie irytuje,brawa dla Keatona i Stone

  • Genialne zdjęcia i inscenizacja.

  • Porządny film o aktorze, który próbuje wyjść z cienia swojej uwczesnej roli i zmaga się z kilkoma innymi problemami. Michael Keaton i Edward Norton bezbłędni w swoich rolach, ale ten film idealnie pokazuje jak ciężko jest sympatyzować z ludźmi pędzącymi do celu. Emma jak zwykle zjawiskowa, ale niestety przytłumiona, zdecydowanie za mało miejsca dostała by rozwinąć tą postać. Arcydzieło to to nie jest, ale napewno mile spędzony czas.

  • Bardzo fajne. Zdjęcia na 10 pkt

  • Perkusista, który co jakiś czas pojawia się na ekranie, to moja ulubiona postać :) Zwariowana praca kamery i aktorstwo najwyższej klasy. Wyjątkowy film.