Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Bezmiar

2022 Film
Kino za 15 dni
6.9 10.0 0.0 3
Pozytywnie oceniony przez krytyków
?
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny użytkowników

Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych, pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego...

 • Nowe recenzje krytyków

  • Autor "Złotych wrót" wspólnie z węgierskim operatorem - Gergelym Pohárnokiem - postarał się o wytworzenie nostalgicznej aury w nasyconych ciepłymi barwami, precyzyjnie zaprojektowanych kadrach.

   Więcej
  • Historia zainspirowana dzieciństwem twórcy i jego trudami poszukiwania tożsamości wzbudza refleksje na temat autoakceptacji i matczynego wsparcia. Upór i odwaga Adriany wzbudzają podziw, a jej wewnętrzne pragnienie zamanifestowania własnego "ja" to zarazem najbardziej osobista i uniwersalna filmowa podróż w głąb siebie, jaką ostatnio miałam okazję zobaczyć.

   Więcej
  • "L'immensità" znaczy po włosku bezmiar. I rzeczywiście, w filmie Crialese czuć ogrom pracy włożonej w to, żeby film pulsował emocjami, a troje młodych aktorów wypadło naturalnie przed kamerą.

   Więcej