-
Gatunki
-
Kraje
-
Dekady
Najlepsze recenzje
-
(0) Tu już nawet nie ma seksu, ni ma nic, proszę Państwa. Dobrnęliśmy do oceny 0, co dalej? Nakręcili to tylko po to żeby sobie pojechać do Nowego Jorku.
-
(7.1) Bójcie się bo przyjdzie poirytowany obywatel w czapce MAGA i was zabije. Milionerzy-gangsterzy, możemy się wyżyć. Co z babciami, których nikt nie obroni?
-
(8.8) Najlepszy film na gali oscarowej nie zgarnia żadnej nagrody. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Technicznie świetnie, utrzymać dynamizm i narrację przez 150 minut, to nie lada wyzwanie. Udało się. Soundtrack Lopatina wchodzi elegancko. Wątek popularności dyscypliny sportowej daje trochę do myślenia. W jednym państwie sportowiec jest bohaterem narodowym, w innym jest osobą niewiele znaczącą. A ty nic na to nie poradzisz, po prostu robisz swoje.
-
(6.1) Niewiele ma to wspólnego z książką, ale nie przeszkadza mi to. Wizualnie i kolorystycznie robi wrażenie. Margot Robbie za stara do tej roli. Nie odpowiada mi natomiast lekki brutalizm i mroczny wymiar całości. Piosenki Charli XCX pasują i nie pasują jednocześnie. Dziwna sprawa, cały ten film.
-
(7.1) Bójcie się bo przyjdzie poirytowany obywatel w czapce MAGA i was zabije. Milionerzy-gangsterzy, możemy się wyżyć. Co z babciami, których nikt nie obroni?
-
(0) Tu już nawet nie ma seksu, ni ma nic, proszę Państwa. Dobrnęliśmy do oceny 0, co dalej? Nakręcili to tylko po to żeby sobie pojechać do Nowego Jorku.
Średnio ocenia o 0.1 wyżej niż inni użytkownicy
-
Wyżej57.7% 522
-
Tak samo20.6% 186
-
Niżej21.7% 196
- Aktywność
- Dziennik
- Komentarze
- Odznaczenia
- Tagi
- Blog
- Sugestie
- Pomoc
- Współpraca
- Integracja
- Patronaty
- Polityka prywatności
- Regulamin
- Kontakt
- © 2026 Mediakrytyk