Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
6.5 10.0 0.0 10
Pozytywnie oceniony przez krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.

 • Recenzje popularnych krytyków

  • To spektakl skłaniający miejscami do przemyśleń, melancholii, emocji. To wszystko za sprawą całkiem porządnie przedstawianych postaci, do których po tak długim czasie odczuwamy sentyment, nawet jeśli nie należą do grona bohaterów. To historia o rodzinie, poświęceniu i honorze, i wciąż - bardzo przekonująca.

   Więcej
  • Gra o Tron nareszcie się skończyła. Czekałem na ten koniec tak bardzo, że nie miałem sił oglądać ostatniego odcinka tego niewybitnego show. Wybitnego pod tym względem, że jak na tak duże zasoby jakie posiada HBO, zrobili jedynie najbardziej memiczny serial ostatniej dekady.

   Więcej
  • Choć więc nie jest to do końca mój serial, choć trochę za często mnie usypia, to trzeba przyznać, że zalet mu nie brakuje. Wad też, ale jeśli macie ochotę na parę kolejnych godzin odwiedzić krainę, gdzie nad głową przemykają gigantyczne smoki, piękne kobiety chętnie się obnażają, a niewiernych facetów bez wahania skraca się o penisa - proszę bardzo.

   Więcej
  • Historia zatacza pełen krąg i widać już dokładnie, jak wielkim projektem było stworzenie tego wszystkiego na ekranie. Z miłości do serii wybaczam wspomniane błędy, licząc, że ostatni sezon naprawi wszystkie niedociągnięcia i zakończy produkcję w wielkim, prawdziwie godnym stylu.

   Więcej
  • Pierwsza połowa finałowego szóstego epizodu powala na kolana. Nowe zasady. Nowe rządy. Niepokojąca atmosfera grozy. Wokół trupy, popiół. Przyszłość przybiera szare barwy. A Jon Snow musi podjąć najważniejszą decyzję w swoim życiu. A później... czułem się, jakby pękł wielki balon, jakby rozsypała się jak domek z kart, spalona przez smoka twierdza. Smutek, że skończyła się pewna epoka? Raczej dziwne uczucie, że skończyła się tak, a nie inaczej.

   Więcej
 • Recenzje popularnych użytkowników