Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź

Ostatnio zrecenzowane

 • 7

  Mimo wyjątkowo rozczarowującego zakończenia i paru innych wad "Archiwista" jest jednym z najciekawszych polskich seriali kryminalnych ostatnich lat. Nie dorównuje wprawdzie legendarnemu "Glinie", absolutnemu mistrzostwu gatunku, ale wciąż świetnie się sprawdza jako dobrze zrobiony tytuł.

 • 6

  Generalnie Pokemon: Wybieram Cię! jest przyjemnym przedstawieniem alternatywnych przygód Asha, stawiającego pierwsze kroki na drodze do zostania mistrzem. Dla młodszych widzów będzie to miły seans, w którym nie poczują się zagubieni przez wzgląd na użycie Pokemonów znanych z niedawno zakończonych serii czy wykorzystanie nowych towarzyszy Asha. Za to dla starszych fanów seans filmu może się okazać pełen sentymentu.

 • 4.6

  W śnieżną noc jest filmem, który można obejrzeć, ale nie jest to wysokiej jakości kino. Scenariusz wygląda, jakby miał pomysł na kilka wątków, ale niewystarczająco, by stworzyć pełnoprawną produkcję, więc dopisano na szybko dodatkowe. Na pewno dużo więcej można było spodziewać się po obsadzie, która wypada miernie, a smutne jest, że najlepsi członkowie obsady grają bez przekonania.

 • 9.2

  Mistrzostwo reżyserskiej wizji zasadza się dla mnie na ciągłym podważaniu wiarygodności autoportretów, jakie odmalowują przed sobą nawzajem bohaterowie. I na uchwyceniu bezosobowej grozy żywiołu, w którym można dopatrywać się zarówno lovecraftowskiej, jak i lemowskiej wizji "żywego oceanu".

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Średnio ocenia o 0.3 wyżej niż inne źródła