Cisza

2019 Film
3.1 10.0 0.0 14
Bardzo negatywnie oceniony przez krytyków
2.7
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Rodzina pewnej nastolatki poszukuje schronienia na odludziu po tym, jak świat zaatakowały przerażające stworzenia, które polują na ludzi, korzystając ze świetnego słuchu.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 2

  Na kanwie sukcesu filmów (pod względem artystycznym i komercyjnym) Ciche miejsce,Zdarzenie,Droga,Bird Box i wręcz zahaczył bym o Igrzyska Śmierci jeszcze (ostatnie minuty filmu) Netflix prezentuje Nam takie oto gówienko,którego jedynie nie pożałowałby TV Puls puszczając to w jakiś wtorkowy wieczór w sekcji "mocne kino".Wizualnie tanie widowisko pełne bezsensownych akcji i sytuacji.Aktorsko może i ktoś tam się wychyla z towarzystwa,ale ogólnie to taki mały potworek po którym ma się zgagę.Żenada

 • 2

  Film, w którym Stanley Tucci, nawet gdy widzi, jak ktoś bliski mu umiera, wygląda bardziej na wkurzonego niż zmartwionego. Całość anio wygląda, scenariusz to drewno, pełen głupot i niedorzeczności, efekty pochodzą najwyraźniej ze "Spawna", a finał wydaje się być urwany z "Igrzysk śmierci", tyle że bez budżetu, reżyserii, napięcia... Netflix wydaje się coraz bardziej mieć wywalone na to, co wypuszcza na swoją platformę subskrybentom.

 • 2

  Jedna z gorszych produkcji Netflixa, zrobiona na fali sukcesu "Bird box". Drewniany scenariusz i oklepane płytkie motywy ograniczające się do szybkiego spławienia widza. "Ciche miejsce" jest o niebo lepszą propozycją

 • 3

  Po Cichym miejscu spodziewałem się czegoś ciekawego. Niestety mocny zawód.

 • 2

  Aktorzy grają swoje, ale chyba nie do tego filmu, a krocząc w przedstawionym świecie sami nie wiedzą dlaczego. Odejmuję jedną gwiazdką za wykazanie się totalnym brakiem kreatywności. I choćby nie wiem jakie były starania, "Cisza" nawet nie zbliży się do filmu Krasinskiego.