Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź
 • Ostatnia aktywność: 13 maja
 • Dodany: 25 lipca 2016

Ostatnio zrecenzowane

 • ?

  Okazuje się być najmniej przystępnym z dzieł Chazelle. Pretekstowa fabuła, brak wyróżniających się bohaterów, mozolne tempo akcji - to wszystko sprawia, że widzowie będą mogli się od tej produkcji odbić. Warto jednak pozostać cierpliwym i dać serialowi szansę, bo ostatecznie jest to skromna i poruszająca opowieść o życiu zwykłych ludzi, o marzeniach które często nie mają szansy się ziścić, o brutalnym zderzeniu pasji z szarą codziennością. Wreszcie jest to wspaniała opowieść o jazzie.

 • ?

  Alex Garland udowadnia, że jest szalenie ambitnym twórcą. Chociaż jego dotychczasowe produkcje nie zyskały w pełni mojego uznania, nie potrafiłem odmówić im oryginalności, artystycznej wizji i wartościowych założeń fabularnych. Jego najnowsze dzieło, serial Devs, jest wreszcie dziełem w pełni satysfakcjonującym i - zdaje się - najbardziej spełnionym w dorobku reżysera. To kameralna i skromna na pierwszym planie opowieść z bardzo rozbudowaną intrygą w tle.

 • 4

  Jeśli nie będzie wam przeszkadzać scenariuszowa bieda i potraktujecie Odrodzenie jako b-klasowe kino z nieco lepszym budżetem, które ma wam dostarczyć jedynie 2 godziny efektownie wyglądającej rozwałki, to będziecie z tego filmu naprawdę zadowoleni. Tyler Rake. Odrodzenie to bzdurna, ale satysfakcjonująca rozrywka dla miłośników kina akcji.

 • ?

  Kameralny i klimatyczny serial science-fiction dla wszystkich, którzy przedkładają opowieści i atmosferę ponad wizualne fajerwerki. Ten zbiór intrygujących historii łączących się w jedną całość z pewnością dostarczy wam wzruszeń. To ciepłe opowieści o zwykłych ludziach, dla których fantastyka jest jedynie pretekstem - inicjatorem zdarzeń. To także dowód na to, że warto aby kino i telewizja szerzej zainteresowało się taką formą sztuki, jako inspiracją dla swoich produkcji.

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Średnio ocenia o 1.6 niżej niż inni krytycy

Jeżeli jesteś Damian Drabik, to możesz uzyskać dostęp do panelu administracyjnego krytyka.