Pitbull. Ostatni pies

2018 Film
6.4 10.0 0.0 58
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.4
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Po śmierci Soczka policjanci z warszawskiej komendy rozpoczynają śledztwo. Na wezwanie komendanta do stolicy przybywają Nielat zwany Quantico, Metyl oraz Despero, którzy mają za zadanie powstrzymać gangi walczące między sobą o miasto.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  Z jednej strony zaskoczenie, bo nie do końca wierzyłem, że ta marka po ostatnich dokonaniach Patryka Krzemienickiego ma jeszcze jakiś sens, a z drugiej wiedziałem, że Pitbull z Pasikowskim na pokładzie musi się po prostu udać. Satysfakcja z seansu tym większa, ponieważ stara gwardia zna się na rzeczy. Dorociński jest kapitalnym zjawiskiem dla polskiego kina.

 • 7

  Pasikowski udowodnił Vedze jak powinno wyglądać kino kryminalne.

 • 9

  Najlepszy polski film akcji od lat, widać rękę Pasikowskiego. Czuć klimat serialu i pierwszego filmu i choć lekko się dłuży, to wciąga niesamowicie.

 • 7

  Kto jak nie Pasikowski miał naprawić tą markę? Świetne aktorstwo (Dorociński!) poparte w końcu dobrym scenariuszem. O dziwo Doda nie razi swoją grą aktorską i ma parę naprawdę niezłych momentów gry aktorskiej.

 • 7

  Pasikowski posprzątał po Papryku i podniósł Pitbulla z kolan. W końcu w miarę spójna historia i nawet dźwięk jakby lepszy. Doda pozytywnie zaskoczyła.