Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

maciej_kulczynski99

Użytkownik
  • Dołączył(a): 24 września 2018

Najlepsze recenzje

  • Smarzowski odrobił pracę domową na ocenę bardzo dobrą z plusem. Obrabia temat IMO lepiej niż przy Wołyniu. Jakubik gra życiówkę i na serio się zastanawiam gdzie jest granica talentu tego aktora. Braciak jest istnym Frankiem Underwoodem na tym dancingu, natomiast Gajos pomimo przerysowania swojej postaci wyciąga z niej maksimum. Wątek Więckiewicza niestety trochę blednie w końcówce. Finał jest wybitny. Najlepszy w filmach Smarzola. Oklaski!!

  • Czuć serce w tej kontynuacji. O takie Halloween nic nie robiłem. Śmiem twierdzić że za parę lat może być klasykiem tak jak oryginał. Fantastyczne rozpisanie postaci Laurie i jej relacji z wnuczką. Żal niewykorzystania Judy Greer chociaż i ona ma jeden fantastyczny moment w filmie. Gwiazdą jest Michael i ...jego wyczyny sprzed 40 lat to pikuś przy tym co robi teraz. Myers jest w końcu tą bestią o której mówił Loomis. Chociaż czy aby do końca (darowanie życia niemowlęciu). Stylówka i klimat-WOW!

  • Cóż wszystko co się działo wokół tej produkcji nie napawało optymizmem. Hardy stara się jak może a jego relacja z symbiontem jest... głupia,ale urocza. Motywacje Venoma są idiotyczne ale nie tak jak złoczyńcy. Ehhhh tak złoczyńca w tym filmie to jedno wielkie XDD. Niewykorzystana jest Williams, efekty to niezły crap tylko, że ogląda się to znośnie. Dla Hardego można się wybrać, ale poza tym to lepiej przejść się na Kler.
    Ps:Tak w tym filmie jest Harrelson i o ja pierdole Woody co oni ci zrobili.

  • Kurwami i chujami nie da się zrobić dobrego filmu. Uwaga! Vega zrobił się wtórny. Tak, tak dokładnie Pitbull był o niebo lepszy

  • Bracia Russo zabierają nas na ostatecznego tripa po uniwersum Marvela. Kto nie zna nic z poprzednich filmów poczuje się bardzo zagubiony. Twórcy mają spore jaja by tak zakończyć film i zostawić widzów w niepewności na następny rok. Thanos jest świetnie wykreowanym villianem. Nam pozostaje czekać do 25 kwietnia 2019.

Średnio ocenia tak samo jak inni użytkownicy