tlenoodporna

Użytkownik
 • Dołączył(a): 25 września 2018

Ostatnio obejrzane

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Odrębnie ocenione

 • 4

  Gratuluję niezwykłego osiągnięcia, jakim jest zrobienie z najsłabszej książki całej serii, jeszcze gorszego filmu, mimo posiadania na pokładzie takich aktorów jak Hopkins, Moore czy Oldman. Tylko dla Hopkinsa, który nadal jest tak samo świetny jak w "Milczeniu owiec".

 • 5

  "The greatest teacher, failure is." Za drugim razem bolał mniej, na plus strona techniczna, Kylo i mimo wszystko, Luke oraz Poe do pewnego stopnia, ale ilość głupiutkich i cringe'owych scen, fanfikowy charakter relacji Kylo Ren i Rey oraz kompletnie bezsensowny wątek Finna i Rose (serio, Finn dostaje drugi raz ten sam story arc, co w TFA- are you kidding me?) sprawiają, że trzeci raz tego filmu już nie obejrzę, pomimo mojej wielkiej miłości do SW.

 • 10

  Z serii "Nie potrafię podejść do filmu krytycznie, bo się w nim zakochałam". Genialny Timothée Chalamet (Oldman mógł sobie dostać worek nagród za Churchilla, dla mnie to właśnie ta rola była najlepszą męską w 2017), świetni Stuhlbarg i Hammer oraz klimat i soundtrack, które zostają z widzem na długo po obejrzeniu filmu.

 • 9

  Bardzo specyficzny, z hipnotyzującą muzyką i klimatem, dający do myślenia. Para głównych bohaterów zagrana rewelacyjnie. Zakochałam się. Chyba na tę chwilę mój ulubiony Jarmusch.

 • 4

  Dawno żaden film mnie aż tak bardzo nie wkurzył.

Najlepsze recenzje

Średnio ocenia o 0.1 wyżej niż inni użytkownicy