Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
7.6
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Thor mierzy się w walce bogów, podczas gdy Asgard jest zagrożony Ragnarokiem, nordycką apokalipsą.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 9

  To zdecydowanie jeden z najlepszych filmów MCU, który dostarcza sporo frajdy specyficznym humorem, niezłym CGI oraz bohaterami. Tylko Hela wypada jakoś średnio, choć wciąż lepiej niż większość złoczyńców w Marvelu.

 • 9

  Cudowny film w którym humor jest cudowny, sceny walki wyreżyserowane są cudownie, muzyka jest cudowna a wszystko inne jest również cudowne. Taika stworzyłeś czysty diament.

 • 8

  Zdecydowanie lepiej niż w poprzednich częściach, bo widać w końcu jakiś charakterystyczny styl. Poza tym, humor jest świetny, a warstwa techniczna piękna. Taika, stworzyłeś perełkę.

 • 8

  Zdecydowanie najlepsza część z trylogii o Thorze. Cała obsada wypada świetnie, relacje postaci są bardzo dobre a czarny charakter jest niezły. Widać,że wziął się za to reżyser bardzo utalentowany. Humor[wbrew temu co nie którzy o tym myślą] bardzo pasuje do postaci Thora oraz do całej konwencji filmu. Zakończenie wątku Odyna jest tu poprowadzone genialnie i soundrack również jest naprawdę dobry. Jedyną wadą tego filmu jest jedynie średni rozwinięta postać czarnego charakteru i denerwujący Bruce.

 • 7

  Zajebiste momenty (Bay powinien uczyć się slow mo), radosna zabawa światem i formą, świetny finał i camea. Waititi to w ogóle spoko koleś i jego gwiazda świeci najbardziej.