Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Thor mierzy się w walce bogów, podczas gdy Asgard jest zagrożony Ragnarokiem, nordycką apokalipsą.

 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • To zdecydowanie jeden z najlepszych filmów MCU, który dostarcza sporo frajdy specyficznym humorem, niezłym CGI oraz bohaterami. Tylko Hela wypada jakoś średnio, choć wciąż lepiej niż większość złoczyńców w Marvelu.

  • Cudowny film w którym humor jest cudowny, sceny walki wyreżyserowane są cudownie, muzyka jest cudowna a wszystko inne jest również cudowne. Taika stworzyłeś czysty diament.

  • Zdecydowanie lepiej niż w poprzednich częściach, bo widać w końcu jakiś charakterystyczny styl. Poza tym, humor jest świetny, a warstwa techniczna piękna. Taika, stworzyłeś perełkę.

  • Zdecydowanie najlepsza część z trylogii o Thorze. Cała obsada wypada świetnie, relacje postaci są bardzo dobre a czarny charakter jest niezły. Widać,że wziął się za to reżyser bardzo utalentowany. Humor[wbrew temu co nie którzy o tym myślą] bardzo pasuje do postaci Thora oraz do całej konwencji filmu. Zakończenie wątku Odyna jest tu poprowadzone genialnie i soundrack również jest naprawdę dobry. Jedyną wadą tego filmu jest jedynie średni rozwinięta postać czarnego charakteru i denerwujący Bruce.

  • Zajebiste momenty (Bay powinien uczyć się slow mo), radosna zabawa światem i formą, świetny finał i camea. Waititi to w ogóle spoko koleś i jego gwiazda świeci najbardziej.