Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

"I did not hit her " wypowiadając te zdanie Tommy Wiseau przyczynił się do jednego z najbardziej rozpoznawalnych cytatów filmowych. I to nie ma nic do rzeczy z moim opisem ,ale wiąże się z Avatarem więc już coś;) postaram się opisać film tak jaki jest w moim odczuciu A przede wszystkim kulturalnie.
Sans Granie

 • Dołączył(a): 25 września 2018

Najlepsze recenzje

 • Nie wiem co ludzie widzą złego w tym filmie to jest piękny film Boga. To był żart jakby co ,ale film zasługuje na 3 z powodów
  1. Dal wiele obrazków i cytatów
  2. Naprawdę daje zabawę ze znajomymi
  3. Dzięki niemu powstał film "disaster artis "

 • Johny English strikes Again. Kiedy już usiądziemy wygodnie na fotelu w kinie i mina 5 godzinne reklamy ten film wrzuca nas w wir akcji odrazu . Miałem nawet uczucie gdy wychodziłem z sali kinowej, że kiedy ledwo minęły reklamy i spokojnie zaczął pojawiać się film mija 30 minut już jest tyle scen akcji, że cały film zaraz minie . Jednak niestety ten film jest przeciętny główna jego zaletą jest oczywiście Rowan ,który gra świetnie swoją twarzą ale żarty są w mojej opinii dość żenujące .

 • Przypadek "halloween" nazwa kodowa "31,10" Doktorze cechuje się : świetną muzuką, dobrym napięciem, całkiem dobrymi scenami zgonów oraz świetną główną bohaterką. Niestety końcówka jest dość mało satysfakcjonująca ,doktorze jeżeli patrzymy na całość filmu.
  - dobrze . Dziękuję za raport .
  - Doktorze!
  - tak?
  - Micheal uciekł!
  Już nie długo!
  Micheal kontra godzilla
  Halloween wyspa maski
  Halloween reaktywacja
  DOBRA KONIEC .

 • Za dużo ludzi ,za mało Godzilli . Szkoda bo kiedy te wielkie cielska faktycznie zaczną walczyć film staję się o niebo lepszy.

 • Film deadpool 2 jest jak deadpool 1 tyle ,że lepszy w sumie to jest jak "kształt wody " tylko taki inny dobra koniec śmieszków. Deadpool 2 jest filmem z humorem trafiajacym do przynajmniej mojej całej sali ;) z całkiem ciekawymi scenami akcji średnim cgi i z dość sztampowa fabułą . Ale pamiętajmy, że nie oto w tym filmie chodzi! Świetny do obejrzenia ze znajomkami ! Jezeli macie dobra atmosfere w waszym końciku kinowym będzie to idealny wybór na wieczór!

Średnio ocenia o 0.3 wyżej niż inni użytkownicy