Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Godzilla II: Król potworów

2019 Film
5.5 10.0 0.0 51
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.4
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Po pojawieniu się nowego zagrożenia Król Potworów powraca, by ponownie przywrócić w przyrodzie równowagę.

  • Najlepsze recenzje użytkowników

    • Godzilla ma ten sam problem co praktycznie 90% hollywoodzkich kontynuacji.Jest w tym filmie za dużo wszystkiego.Poczynając od zbytniej ideologii i wynoszenia historii potworów do rangi boskiej,po ilość samych tytanów-w pewnym momencie nawet nie zwracałem zbytnio uwagi na to wszystko.To jest tak efektowne kino,ale jakże miałkie.Ładne może wizualnie,ale niezwykle puste w środku.Przez co po paru minutach po seansie człowiek zapomina o tym co się tam działo.A scenariusz-to papka.Taki średniaczek

    • Z tą Godzillą to jest spory problem tak szczerze. Strasznie chciałbym darzyć ten film bezwarunkową miłością, bo ja wiem, że Dougherty naprawdę kocha tego pięknego jaszczura, ale jak patrzę na tą historię i postacie to nie mogę wybaczyć temu filmowi. Niestety rozczarowanie.

    • To taki film, w którym sceny walk potworów wypadają momentami obłędnie, ale za bardzo skupiono się na kiepskiej historii i niezbyt dobrze napisanych bohaterach (choć wciąż oni wypadają lepiej niż te drewna z filmu Edwardsa).

    • Za dużo ludzi ,za mało Godzilli . Szkoda bo kiedy te wielkie cielska faktycznie zaczną walczyć film staję się o niebo lepszy.