Strażnicy Galaktyki vol. 2

2017 Film
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
7.1
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Peter Quill z drużyną wyrzutków kontynuuje podróż przez kosmos i jako obrońca galaktyki stawia czoła nowym niebezpieczeństwom. Poznaje także prawdę o swoim ojcu oraz jego dziedzictwie.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Bardziej taki przyjemny odcinek twojego ulubionego serialu, który nie wnosi zbyt wiele niż pełnoprawny film. Gunn nieco zbyt zaszalał i ktoś go zwyczajnie nie powstrzymał. Jednakże niczym w pierwszej części, to świetna space opera, którą pamięta się za wiele rzeczy.

 • 7

  Absurdalny w pozytywnym jak i niestety negatywnym tego słowa znaczeniu. Bawi ale również wzrusza. Zdecydowanie nieszablonowy sequel.

 • 7

  Pod wieloma względami film lepszy od 1 części. Przewijający się motyw rodziny, tej biologicznej, jak i tej niebiologicznej. Film wygrywa relacjami. Aktorsko na poprawnym poziomie. Dzięki temu filmowi, dla mnie jedynka, jest bardziej atrakcyjna. Polecam serdecznie obczaić.

  Ketsevil

 • 9

  Robi to, co jedynka, tylko mocniej i lepiej. Takiego właśnie kina superbohaterskiego oczekuję - intensywnego i całkowicie wolnego.

 • 8

  To jest naprawdę udana kontynuacja części pierwszej dostarczająca sporo humoru na wysokim poziomie. Tak szczerze, uważam ją za lepszą od poprzednika. Rozrysowano dobrze relacje pomiędzy postaciami, czuć wolną rękę Gunna na każdym kroku, jest emocjonalnie pod koniec, a główny złoczyńca (choć to nie jest liga Killmongera czy Thanosa) spisuje się porządnie. Niestety, pozostali antagoniści napisani są kiepsko i wydają się być tylko wypełniaczem, by całość nie skończyła się zbyt szybko.