Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź

venpool

Użytkownik
 • Mężczyzna
 • 18 lat

➞ jeśli szukasz dobrych recenzji to idź stąd.

 • Ostatnia aktywność: 24 maja
 • Dołączył(a): 24 lipca 2019

Ostatnio obejrzane

 • 6

  Sama animacja LEGO jest przecudowna w każdym aspekcie, za to fabuła cierpi na brak własnej tożsamości, po seansie czułem się nieusatysfakcjonowany, brakowało mi tutaj czegoś. Wielki spadek jakości wobec LEGO Batman czy LEGO Przygody. + za pana Chana

 • 8

  Ni, morderczy królik, święty granat i wiele więcej to humor przy którym mam uśmiech od ucha do ucha. Niekonwencjonalny i absurdalny humor. Proszę państwa, Monty Python.

 • 9

  Pełen emołszyns, do teraz mnie trzymie. Montaż i muzyka bije na głowę i potrafi opowiedzieć tutaj więcej niż jakieś słowa. Miles Teller wypadł fenomenalnie lecz całe show skradł J.K Simmons który pokazał pazur i realnie czułem postrach od jego postaci. Reszta obsady zostaje wypchnięta na rzecz tych dwóch panów. Film żywiołowy, przenikliwy i intensywny jak cholera, motywy dążenia do swoich celów, niepoddawanie się i walka o swoje. W paru miejscach historia wypada gorzej ale ratuje cała reszta.

Najwyżej ocenione

 • 10

  Serialem tego nie można nazwać, raczej pokaz kunsztu artystycznego Sama Esmaila. Z pozoru serial wydaje się historią o hackerach i parszywych korporacjach, lecz ma on znacznie więcej do zaoferowania. Poruszanie naprawdę ciężkich tematów jak: alkoholizm, przemoc w rodzinie, depresja, wolność itp. Każdy odcinek jest okazją do samorefleksji. Rami Malek jako narrator całego serialu jest przecudowny. Produkcja rzuca w nas niespodziewanymi twistami. Epizod "407 Proxy Authentication Required" must see.

 • 10

  Film idealny. Najlepsza adaptacja powieści Stephena Kinga. Długi ale za to pełny ciekawych wątków, opowiada historię powoli ale ten rytm akurat pasuje do takiej historii. Z dbałością ukazuje nam relacje między bohaterami, dając nam najpiękniejszą przyjaźń w filmach Andy'ego oraz Reda. Intrygujący początek oraz piękne zakończenie. Jest to przykład jak powinno się opowiadać historię poprzez filmy.

 • 9

  Pierwszy kasowy film Tarantino. Widać w nim pierwsze zamysły i taktyki reżysera. Sam w sobie film jest bardzo wciągający wraz ze swoją "intrygą". Dobrym powiedzeniem było by że Reservoir Dogs to wstęp do Pulp Fiction. Cały film wygląda jak przepiękne przedstawienie w teatrze i nawet tak wygląda. Większość się dzieje w jednym pomieszczeniu itp. Wściekłe psy dają lekki niedosyt opowiadając troszkę krótką historię ale za to mocną i cholernie dobrą.

Najniżej ocenione

 • 1

  Film legendarny w swej okropnej postaci. Można się przyczepić dosłownie o każdą sekundę filmu. Jednak w tej swojej okropności tkwi pewien rodzaj humoru. Można go obejrzeć ze znajomymi i razem pośmiać się z tandety jaką Tommy nam napisał. Polecam od razu po obejrzeniu The Room obejrzeć Disaster Artist. Można wtedy na świeżo sobie porównać sceny. A w ogóle... hi Mark.

 • 3

  Co tutaj dużo gadać. Posklejano jednego wielkiego gniota, który nie wiedział czym miał być, czy bardziej Strażnikami Galaktyki lub bardziej poważniejsi. Film nie miał na siebie pomysłu. Dziur fabularnych tutaj dużo, ale ten film przynajmniej może obronić się kilkoma udanymi żartami, scenografią, jednak sam film w sobie nie jest jakiś zjawiskowy. Mogło być lepiej. Jeśli szukacie pustego filmu akcji to można obejrzeć. Oby James Gunn nie szedł w te ślady co ten film.

 • 3

  Bardzo fajne suty na kostiumie, żarty Mr. Freeze'a, Batkarta kredytowa, Batpośladki.

 • 3

  Zamysł na stworzenie filmu o wielkim zielonym monstrum nie mógł wypalić, a na pewno nie w tym czasie tworzenia MCU. Film najzwyczajniej jest nudny i nieciekawy. Pewnie, jest ta walka pod koniec i jest to najlepsza scena w filmie, ale fabuła po prostu nie zachęca. Relacje między bohaterami są nie wyraźne i nijakie. Na pewno jest to jeden z gorszych filmów od Marvela. Myślę, że gdyby teraz zrobić taki film z przemyśleniem konceptu to utrzymałby się w roli średniaka ale na razie mamy to.

Najbardziej odrębnie ocenione

 • 3

  Zamysł na stworzenie filmu o wielkim zielonym monstrum nie mógł wypalić, a na pewno nie w tym czasie tworzenia MCU. Film najzwyczajniej jest nudny i nieciekawy. Pewnie, jest ta walka pod koniec i jest to najlepsza scena w filmie, ale fabuła po prostu nie zachęca. Relacje między bohaterami są nie wyraźne i nijakie. Na pewno jest to jeden z gorszych filmów od Marvela. Myślę, że gdyby teraz zrobić taki film z przemyśleniem konceptu to utrzymałby się w roli średniaka ale na razie mamy to.

 • 8

  Jak dla mnie dobry, familijny film o Pokemonach wraz z ukochanym Ryanem Reynoldsem. Nie raz uśmiałem się na żartach tam wstawionych, a CGI naszego detektywa jest wprost nieziemski. Widać w historii, że zabrali się za nią osoby które wiedzą o czym piszą. Jak na razie jest to najlepsza ekranizacja gry według mnie. Czekam niezwłocznie na jakieś kolejne kontynuacje tego pomysłu.

 • 5

  Koty same w sobie są magiczne i pod pewnym względem czymś intrygującym aż chcesz zanurzyć się w tym przedstawieniu. Do oprawy wizualnej chyba już każdy się przyczepił, ale co poradzić jak została spartaczona. Trzeba skupić się na najlepszych aspektach: choreografii, piosenkach toż to przedstawienie, musical. Niestety postacie zostały spłaszczone do ukazywania przerysowanych zachowań. Byłem źle nastawiony do filmu lecz zostawił mi on miłe wspomnienie i na długo zapamiętane.

 • 8

  Wiele się dzieje, nudno nie jest, animacja jak zwykle ładniutka i oddająca klimat komiksom. Przedstawienie nam samego Syna Batmana to jeden z lepszych motywów komiksowych, walczenie z relacją ojca bez emocji z synem szkolonym do zabijania. Szkoda że nie wykorzystali pełnego potencjału emocjonalnego który mogli nam zaserwować, zamiast tego wyszedł prawidłowy, niezbyt rewolucyjny film animowany dla fanów DC.

Najlepsze recenzje

 • 7

  Taika Waititi nie przejął się kontrowersją tematu jakim są naziści a szczególnie Hitler i zrobił wspaniałą komedię która też da nam powody do smutku.

 • 7

  Jest to jeden z ciekawszych reprezentantów kina akcji. Masa dynamicznych scen walki, szybkie tempo narracyjne, a przede wszystkim ciekawy pomysł na film. Keanu Reeves wypadł świetnie w roli zabójcy. Czasami bez szczegółowej i wielowątkowej fabuły można zrobić bardzo dobry film który podaje nam ekscytującą rozrywkę na półtorej godziny seansu. Z zapartym tchem ogląda się to co kolejne sceny z udziałem naszego protagonisty. Warte obejrzenia.

 • 8

  Byłem kiedyś daleko od Polskiego kina, ale ten film mnie przekonał, że warto czasami. Boże Ciało w reżyserii Jana Komasy to prawdziwa perełka polskiego kina. Młodzi aktorzy wykonali piękną robotę, scenariusz okazuje prawdziwe, nie sztuczne dialogi które naprawdę by można gdzieś usłyszeć. Bielenia oczywiście kradnie całe show, ale drugoplanowe postacie też są na wysokim poziomie. Film co najlepsze nie ośmiesza kościoła ani nie wychwala. Pokazuje realny świat, małą wieś których jest mnóstwo u nas.

 • 8

  Kreacja Phoenixa jest przegenialna i to szczególnie dla niej warto iść na seans.Pokazanie niezrozumienia i nie akceptacji Arthura w świecie jest odpowiednio budowane, a jego myśli psychopatyczne powoli ukazują mu kim naprawdę jest. Sprytnie została tutaj rozegrana rola jego charakterystycznego "śmiechu" co jest na plus. Pomijając grę aktora, fabuła nie jest jedną z wybitniejszych ale dobrze popycha szaleństwo Jokera do przodu.Film pokazuje że kino superbohaterskie idzie w jedną z lepszych dróg.

Średnio ocenia o 0.1 wyżej niż inni użytkownicy