Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź

To nie jest OK

2020 Serial
6.2 10.0 0.0 7
Pozytywnie oceniony przez krytyków
5.7
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Nastolatka próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i nowe supermoce.

 • 7

  Jest... OK. Tylko tyle i aż tyle. Niezbyt oryginalny, bo powiela masę motywów, które seriale tego typu zawierają, ale jest przyjemny i odpowiednio krótki.

 • 7

  Nie jest może przełomowym serialem, ale stanowi naprawdę przyjemną rozrywkę, dzięki dającym się lubić bohaterom, przyzwoicie napisanym dialogom, świetnej reżyserii, kapitalnej ścieżce dźwiękowej i nieźle zarysowanym relacjom pomiędzy postaciami. Chcę 2. sezon.

 • 2

  To nie jest OK że twórcy marnują tak duży potencjał

 • 6

  Para głównych bohaterów świetna. Momentami aż za bardzo zajeżdża "Stranger things" i "The end of the f***ing world", ale poza tym i kilkoma innymi wadami (dialogi, ostatni odcinek kompletnie oderwany od reszty) to naprawdę ciekawa produkcja, która mimo że nie wnosi niczego nowego, jest warta poświęcenia czasu żeby ją obejrzeć.

 • 6

  Czuć tutaj ciepłą historię o dojrzewaniu i odmienności, takie połączenie Klubu winowajców z Ms. Marvel (i wcale nie chodzi mi o wątek superbohaterski), ale za często popada w pretensjonalność. Naprawdę, za każdym razem jak słyszę tę narrację, to coś we mnie umiera. Nastoletnia obsada jest świetna.

 • 6

  To nie jest OK, jest na tyle "OK",że przechodzi się obok tego serialu dość obojętnie.Nie ukrywam,że zalatuje mi tutaj z lekka nawiązaniami do Carrie,i są to jak najbardziej plusy tej produkcji,jednak nie jest to jakiś przełom w serialach.Krótki,zwięzły i na temat.Bez większych fajerwerków.
  Sezon 1 - takie słabe 6.
  Czekam na więcej...

 • ?

  Pierwszy sezon ok. Krótki wygląda jak wstęp do drugiego sezonu.