Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź

To nie jest OK

2020 Serial
6.2 10.0 0.0 7
Pozytywnie oceniony przez krytyków
5.7
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Nastolatka próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i nowe supermoce.

 • W brawurowy sposób opowiada o piekle wchodzenia w dorosłość. Serial wciąga, porywa i angażuje.

 • Już powierzchowna lektura kilku dyskusji na facebookowych grupach poświęconych serialom pozwala przypuszczać, iż postawienie takiej tezy jest ryzykowne i zapewne wywoła poruszenie wśród największych fanów. Trudno, trzeba to jednak wyraźnie napisać: "To nie jest OK" jest lepszym serialem od "The End of the F***ing World".

 • 6.5

  Nie opowiada nic nowego. Zgoda. Ale i tak działa jako zgrabnie zrobiony, również od strony formalnej, serial dla wszystkich nastolatków. Jest uniwersalny, pokazuje jak niełatwo dorastać będąc innym i jak ważna jest akceptacja samego siebie. Niedługi czas poświęcony na seans nie będzie więc czasem straconym, a uprzyjemnią go lecące w tle hiciory Roxette i innych znanych zespołów.

 • 6.5

  Gdzieś tam w środku mam przeświadczenie, że można by z tego serialu wycisnąć więcej, ale zobaczymy, co pokaże kolejny sezon. Nie sądzę jednak, by ta produkcja stała się hitem - raczej przejdzie niepostrzeżenie, a już na pewno przez polskie podwórko przetoczy się niezauważona.

 • W tym momencie uważam, że jest to serial, który za bardzo chce być fajny, a nie do końca ma ku temu argumenty. Można obejrzeć, zwłaszcza że odcinki trwają po dwadzieścia minut, ale z całą pewnością nie jest to dzieło, które bezwzględnie należy poznać w 2020 roku.

 • 3

  Poza uroczym rodzynkiem, jakim jest Stan, wszystko w tej produkcji już gdzieś było. I to jest powodem, dla którego To nie jest OK jest po prostu nijakie, bez własnej tożsamości.

 • ?

  Twórcy To nie jest OK potrafią dawkować emocje i skutecznie budują nastrój, dzięki czemu całość ogląda się szybko i przyjemnie. To serial, który do perfekcji opanował cliffhangery, a finałowy odcinek skutecznie buduje napięcie, pozostawiając nas z nadzieją na kolejny sezon. Idealna rozrywka, w której lęki i frustracje nastolatki prowadzą do budowania intrygującej osobowości.