Podły, okrutny, zły

2019 Film
6.8 10.0 0.0 52
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.6
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Kronika zbrodni Teda Bundy'ego z perspektywy jego długoletniej dziewczyny Liz Kendall, która nie wierzyła w prawdę o nim.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  Sama historia to kopalnia-tak myślę-przerażającej historii,którą można przełożyć na język filmu w bardzo nieoczywisty sposób, niestety twórcy filmu o jakże intrygującym tytule postanowili podejść do postaci Bundy'ego dość zachowawczo/bezpiecznie.Nieźle sklecony scenariusz,Efron sprawdza się w roli seryjnego mordercy-jednak całość momentami się wlecze.Widać,że historię dość mocno okrojono a montaż przy tym wszystkim jest na jakże szkolnym poziomie.Nie jest to zły film,ale taki ok,bez fajerwerków

 • 7

  Nieźle balansuje między konwencją dokumentu, a filmu fabularnego i co lepsze, przyjmuje ciekawą konwencję, aby opowiedzieć o Bundym. To solidnie zrealizowany film, w którym przeszkadza mi tylko skrótowość w pierwszej połowie (szybkie tempo i nie najlepszy montaż).

 • 7

  Efron wypada bardzo dobrze jako Bundy (podobnie reszta obsady), a całość jest solidnie opowiedziana i zrealizowana (mimo średniego montażu i skrótowości w pierwszej połowie).

 • 6

  Efron gra porządnie, ale od filmu oczekiwałem czegoś mniej przygaszonego. Nie wychodzi poza horyzont historii Teda Bundy’ego i to jego największa wada.