• Ostatnia aktywność: 25 września
 • Dodany: 22 lipca 2016

Ostatnio zrecenzowane

 • 7

  Tarapaty 2

  2020 Premiera 7 dni temu

  Kawał naprawdę dobrej zabawy i rozrywka na poziomie. Co prawda nie jestem targetem tego filmu, ale to nie zmienia faktu, że na seansie bawiłem się bardzo dobrze, mając wrażenie, że kontynuacja jest lepsza od części pierwszej. I co najważniejsze, wciąż jest w tej historii potencjał, więc już trzymam kciuki za ewentualną trzecią część. I proszę, niech Justyna Wasilewska ma tam większą rolę, bo swoim krótkim występem skradła show!

 • 7

  To trzymające w napięciu kino, które boli, uwiera i frustruje. Trudno się nie złościć, gdy ma się świadomość, że tak łatwo zniszczyć człowiekowi życie. I chociaż do fabuły wkrada się ciut nierówności i dróg na skróty, to finalnie mamy do czynienia ze sprawnie zrealizowanym dramatem, z którego płyną emocje i seans raczej nikogo nie pozostawi obojętnym. Właśnie tak powinno działać kino.

 • 7

  "Ludzie i bogowie" po pierwszych dwóch odcinkach prezentują się bardzo solidnie i zachęcająco. Jest w tej historii potencjał, a nazwisko Bodo Koksa na stanowisku reżysera daje nadzieję, że o pomnikowości i konwenansach możemy zapomnieć. To nie tylko opowieść o wojnie, ale to przede wszystkim historia ludzi - prawdziwych, z krwi i kości - którzy ze śmiercią stanęli twarzą w twarz. Czy "Ludzie i bogowie" to godny następca "Czasu honoru"? Mam przeczucie, że to materiał na coś znacznie lepszego.

 • 8

  Skandal. Ewenement Molesty

  2020 Premiera dzisiaj

  W swojej wymowie jest bardzo smutnym i gorzkim filmem, bo pokazuje dawnych przyjaciół oraz idealistów, którzy dorośli i... podzielił ich światopogląd, wizja muzyki oraz hajs. Widać, że Vienio i Włodi dzisiaj dla siebie są już wyłącznie dawnymi kolegami, których na chwilę może zjednoczyć opowieść o wspólnej przeszłości. No i znaczące jest też to, że w filmie praktycznie nie pojawia się jeden z wieloletnich filarów Molesty, Pelson.

 • 7

  Ciro Di Marzio powraca na pełnej i lepiej nie wchodzić mu w drogę. Przez niemal dwie godziny oglądamy pasjonująca gangsterską historię o zemście, lojalności i przyjaźni, ale najwięcej frajdy z seansu będą mieć oczywiście fani "Gomorry". Do tego kapitalna jest ostatnia scena, którą mogę określić jednym słowem - ciary. Po takim finale apetyt na 5. sezon "Gomorry" jest ogromny.

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Odrębnie ocenione

Średnio ocenia tak samo jak inni krytycy