Dziewczyny z Dubaju®

2021 Film
4.5 10.0 0.0 10
Negatywnie oceniony przez krytyków
4.8
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Młoda ambitna dziewczyna od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki.

Najlepsze recenzje użytkowników

  • 3

    Co za bałagan. Myślę, że to co zobaczyłem w kinie to nie jest wizja, pod którą Maria Sadowska i Dorota Rabczewska chciałyby kiedykolwiek się podpisać. To film zrodzony w bólu przez okropne zachowanie producenta. Przez niego ,,Dziewczyny z Dubaju'' są niedokończonym bałaganem. Miały potencjał, ale jednocześnie zastanawiam się na ile oryginalna wizja twórczyń była faktycznie dobra. Nieważne jak nie było, to co zobaczyłem nigdy nie powinno było ujrzeć światła dziennego.

  • 3

    "Dziewczyny z Dubaju" mogę porównać do skopanego teledysku mającego co prawda dobre intencje, który został sromotnie zniszczony przez decyzje podjęte za kulisami, a konkretniej przez producenta Emila Stępienia (choć nawet wtedy nie wiesz do końca, czy te oryginalne pomysły na całość były wystarczająco dobrze przemyślanie przez Sadowską i Rabczewską).

  • 5

    Głupi, pusty film z ładnymi ludźmi. Bohaterowie nie mają w tym filmie żadnej moralności. Nigdy nie wątpią w słuszność własnych decyzji. A morał o ile jakiś wypływa z tej o wiele za długiej opowieści jest mocno wątpliwy. Naprawdę strata czasu.