Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź
 • Ostatnia aktywność: 12 lutego
 • Dodany: 6 czerwca 2017

Ostatnio zrecenzowane

 • 3

  Strasznie nieudany film. Dostał wysoką kategorię wiekową, więc można to było odpowiednio wykorzystać. Pomimo tego, że Harley często łamie kości przeciwnikom, to jest to całkiem nieźle ukryte. Jest mało krwawo, scen erotycznych nie uświadczycie, a jednym wyznacznikiem "R" są chyba tylko przekleństwa.

 • 9

  Głównym zadaniem całego drugiego sezonu jest odpowiedzeniem zarówno widzom jak i Barry'emu czy faktycznie jest złym człowiekiem. Ten motyw, w sposób bardzo bezpośredni jak i miejscami niedosłowny przewija się przez całe osiem odcinków. Jednak nie zapominajmy o drugim planie oraz jego aktorach. Henry Winkler znów bryluje zarówno w odgrywaniu scen komicznych jak i dramatycznych, a każde pojawienie Anthony'ego Carrigana na ekranie bawi do łez.

 • 7

  Ta niemiecka produkcja nie wywróci waszego życia do góry nogami i pomimo tego, że ma pewne mankamenty ogląda się to wyjątkowo dobrze. Jestem nawet w stanie stwierdzić, że niektóre osoby może rozbawić. Na mnie tak nie wpłynął, ale nie mogę powiedzieć, że to był stracony czas. To sprawnie zrealizowany serial i jeśli odrzucicie na dalszy plan łatwość naszych bohaterów w podejmowaniu pewnych decyzji i ich szybkie przemiany to powinniście bawić się całkiem nieźle.

 • 9

  Nierówna walka z systemem, problemy rasowe i komentarz społeczny w tej 4-odcinkowej opowieści są perfekcyjnie przedstawione. Epizody są długie, trwają ponad godzinę każdy i można było je ewentualnie skrócić. Dla niecierpliwego widza, podczas seansu może wkraść się element dłużyzn i paru niepotrzebnych momentów, jednak ja osobiście lubię momenty slow. To jest żywe kino i opowieść, która pochłania.

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Średnio ocenia o 0.5 niżej niż inni krytycy

Jeżeli jesteś Marcin Gontarski, to możesz uzyskać dostęp do panelu administracyjnego krytyka.