Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

John Wick 3

2019 Film
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
7.2
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

John Wick próbuje opuścić Nowy Jork po tym, jak zostaje wydalony z organizacji zabójców za morderstwo członka Najwyższej Rady.

 • Recenzje krytyków

 • Recenzje użytkowników

  • Nie wiem o co chodzi,ale jak cały świat uważa,że kolejne części przygód Johna Wicka są lepsze od poprzednich,tak niestety dla mnie są gorsze.3 część wchodzi od razu w wir wydarzeń-akcja dzieje się bezpośrednio po drugiej części-jest dynamicznie,piękne kolory.Niestety momentami mam wrażenie,że tak samo jak John Wick w tej części, czuć pewną zadyszkę.Są sceny strasznie rozwleczone,choreografie scen walk poprawnie poprowadzone a niektóre efekty śmieszne.Ale "yeah" Johna Wicka to już legenda

  • Jaka piękna rozpierducha. Tylu sposobów na pozbawienie kogoś duszy nie zobaczycie na ekranie przez dłuższy czas, zaś brutalna przemoc dostarcza zarówno sadystycznej radości, ale i doskonale wyważonego czarnego humoru (scena z nożami to najlepsza rzecz jakkolwiek kiedykolwiek). Rozjeżdża się w warstwie fabularnej, bo za bardzo chce rozbudować swoje uniwersum i pokazać, że każdy rejon świata jest opanowany przez tę międzynarodową grupę zabójców, ale w warstwie zabawowej nie zawodzi ani trochę.

  • Najlepsza część trylogii. Sceny akcji wypadają jeszcze lepiej niż w poprzedniczkach (wiele walk, w tym jedna pod koniec trwająca kilkanaście minut, wywołują mocne wrażenie).
   Trzecia część udanie rozwija świat tego uniwersum, nowe postacie da się polubić, a całość dostarcza również solidną porcją czarnego humoru. I to wszystko po prostu sprawia, że widz się wciąga w całość i świetnie się bawi na seansie. Warto ten spektakl przemocy obejrzeć w kinie.

  • Najlepszy Wick. Na szczególny medal zasługuje budowa świata przedstawionego i brutalne, oryginalne sceny akcji. Nienaganne kino akcji, które ogląda się z uśmiechem na ustach.

  • Chad Stahelski nie mógł zawieść i nie zawiódł. John Wick: Parabellum to dopracowany i rzemieślniczo spełniony film akcji z Keanu i Halle, którzy najwidoczniej są stworzeni do filmów akcji. Co niestety jednak smuci to repetytywność scen jakie występują w trakcie choreografii. Reżyser jednak pisał się na to; im więcej części tym trudniej będzie zachować znamienitą oryginalność inscenizacji. Jednak to będzie dopiero ogromnym zmartwieniem czwartej części przygód Jonathana Wicka

  • Trzyma poziom serii. Można śmiało oglądać.

  • Dwugodzinna gloryfikacja przemocy, zapakowana w neonowy absurd. A co tam, chcę więcej.