7.0 10.0 0.0 14
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.1
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Były płatny morderca ściga gangsterów, którzy wtargnęli do jego domu, dokonując brutalnej napaści i kradzieży.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Zaczynam przygodę z franczyzą Johna Wicka i powiem szczerze,że jest to porządnie zrobione kino.W swoim anturażu to film z dobrą narracją,ciekawie zrealizowany-wiadomo jest to opowieść dobrze Nam znana z cyklu"mszczę się za to co utraciłem"i może to niektórym widzom przeszkadzać,jednak wprowadza powiem świeżości.Ma również dobre tempo,nie ma w nim nudy,jest momentami dość brutalny(ciekawy zabieg rozbryzgu krwi-trochę jak w grach).Nie jest jakąś petardą w swoim gatunku,ale to nadzieja na lepsze.

 • 8

  Hołd dla starych filmów akcji. Bez przekombinowanej fabuły, z bohaterem, który rzadko obrywa, świetnymi scenami akcji i wyważonym tempem.

 • 7

  Jest to jeden z ciekawszych reprezentantów kina akcji. Masa dynamicznych scen walki, szybkie tempo narracyjne, a przede wszystkim ciekawy pomysł na film. Keanu Reeves wypadł świetnie w roli zabójcy. Czasami bez szczegółowej i wielowątkowej fabuły można zrobić bardzo dobry film który podaje nam ekscytującą rozrywkę na półtorej godziny seansu. Z zapartym tchem ogląda się to co kolejne sceny z udziałem naszego protagonisty. Warte obejrzenia.

 • 8

  Prosty, ale jednocześnie mocno satysfakcjonujący film akcji ze świetnie nakręconymi scenami pojedynków, niezłym tempem i bardzo dobrym Keanu Reevesem.

 • 7

  Solidny akcyjniak.