John Wick 2

2017 Film
7.3 10.0 0.0 41
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.9
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

John Wick udaje się do Rzymu na prośbę starego przyjaciela, który chce przejąć kontrolę nad międzynarodową gildią zabójców.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  Rozdział 2 potyczek Johna ma bardzo zasadniczy problem co jest obecne przy praktycznie większości kontynuacji-chce być bardziej efektowny,mieć więcej akcji,ofiar,WSZYSTKIEGO...No ogląda się to naprawdę nieźle jednak akcja gdzieś siada,można by było film skrócić bo wiele elementów jest nazbyt rozbudowane,niektóre sceny walki trochę żenowały no i ten katastroficzny casting-obsadzenie Ruby Rose jako pomocnicy antagonisty to pomyłka-ona jest takim drewnem,żenada.Poprawny akcyjniak i nic więcej!

 • 7

  Chapter Two to dobra kontynuacja historii dawnego zabójcy jeśli chodzi o ten ogólny wygląd samego filmu. Sceny walki, muzyka, choreografia, kadry, wszystko to współgra. Jednak fabuła jest dość oklepana wprowadzając te same schematy co w jedynce. Chociaż scena końcowa wskazuje, że w trzeciej części dostaniemy coś zupełnie innego niż kolejną zemstę na kimś. Jak dla mnie dobre kino akcji, fabuła to tylko pretekst dla dobrego mordo bicia, ale to raczej nikomu nie przeszkadza.

 • 6

  Jak nie jeb jeb to turlanie się ze schodów. Taki sympatyczny film klasy B.

 • 7

  John Wick na sterydach. Zasłużyliśmy na tak odjechaną strzelankę, która ma do siebie dystans i dokładnie wie czym jest.