Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Sorry za bajzel w ocenkach, przekopiowałem z filmweba wszystko i nie wszystkie te notatki mają sens :P A leniwy jestem i nie chce mi się tych 600 przeglądać.

Uwielbiam kino, niezależnie od gatunku, tematyki, kraju czy języka, byle były dobre. Chciałbym zagłębić się bardziej w starsze kino, ale czasem po prostu nie daje rady.

Tymczasowe profilowe jest z powstającej animacji Connected i miało być tłem na fw, ale nikomu się nie chce dodać filmu do bazy :(

  • Ostatnia aktywność: 20 marca
  • Dołączył(a): 4 grudnia 2018

Ostatnio obejrzane

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Odrębnie ocenione

Najlepsze recenzje

  • Najlepszy Wick. Na szczególny medal zasługuje budowa świata przedstawionego i brutalne, oryginalne sceny akcji. Nienaganne kino akcji, które ogląda się z uśmiechem na ustach.

  • Potrafi świetnie imitować doświadczenie wojenne, wykonanie jest fantastyczne, no ale w treści to samo co zawsze i troszkę bez emocji. Oby nie za dużo Oscarów.

  • A pamiętasz tą postać? A pamiętasz ten wątek? A pamiętasz to miejsce? A pamiętasz tą sce... Dość. Jasne że pamiętam, przydałoby się tu więcej czego co trzyma ten film na własnych nogach. Znaczy bawiłem się dobrze, ale czuję jednak lekkie rozczarowanie. I co, to niby TLJ był nielogiczny? TRoS nie dość, że też wiele razy przeczy logice, to do tego jest zbyt bezpieczne i przez to wtórne. Wielki filmowy fanserwis, w którym jednym z najgorszych ogniw jest dopisany na kolanie do skryptu Palpatine.

  • Cholernie odważny i szczęśliwie poza komedią sporo tu porządnego dramatu. Niejednego filmowca by to przerosło, Waititi skubaniec podołał. Oscar mile widziany:D

  • No fajne zwierzęta, fajne widoczki i niezłe wrażenie robi to wasze demo technologiczne ale po cholerę ten remake. Nie ma emocji, nie ma serca, nie ma niczego. A na pewno nie ma niczego nowego, bo to dokładnie ten sam film tylko w innej technologii, uboższy w emocję i okropnie nieangażujący. Finał ogląda się jak program z national geographic.

Średnio ocenia o 0.2 wyżej niż inni użytkownicy