Diablo. Wyścig o wszystko

2019 Film
3.0 10.0 0.0 21
Bardzo negatywnie oceniony przez krytyków
4.8
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Siostra Kuby zapada na ciężką chorobę. Chłopak, aby zdobyć pieniądze na jej leczenie, postanawia wziąć udział w nielegalnych wyścigach samochodowych.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 1

  Zbyt głupie, żeby traktować je na serio i zbyt poważne, żeby się na tym dobrze bawić. Realizacyjne ubóstwo, skutkujące tym, że wyścigi są nagrane chińskimi GoPro, które nie ogarniają zdjęć nocnych ani nawet dziennych, a film został zmontowany na kombajnie, żeby to zatuszować, i kiepściutki scenariusz, w którym Cezary Pazura udaje, że jest groźnym gangsterem. Uwaga, spojler: nie jest.

 • 2

  Zamiast dostać coś tak złego, że aż śmiesznego, dostałem nudny do bólu paździerz, który nie broni się prawie niczym.

 • 2

  Ten film zostawia cię po seansie z pustką. Jest nudny, sceny wyścigów leżą (z czego większość jest kręcona kamerami naprawdę niskiej jakości), a bohaterowie są słabi. Do tego mamy proste błędy montażowe, próby zrobienia z Roznerskiego groźnego gangstera (który nim był bardziej w jednej scenie z "Pech to nie grzech" - SERIO!), na siłę wepchniętego Pazurę, Żaka, Chabiora i Lindę (TAK, LINDĘ!) oraz scenę po napisach (!), która w zasadzie zapowiada z gracją sequel. Kto wyłożył na to pieniądze?!

 • 2

  ładne laski, fajne fury, ale dialogi, scenariusz i logika - szkoda słów, i jeszcze ten helikopter na Moście Świętokrzyskim

 • 1
  Red

  Nie oglądałem ale moja jedynka jest za te wszystkie fejkowe konta które dały dychę. W imię zasad skur.....