Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Diablo. Wyścig o wszystko

2019 Film
3.0 10.0 0.0 21
Bardzo negatywnie oceniony przez krytyków
4.6
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Siostra Kuby zapada na ciężką chorobę. Chłopak, aby zdobyć pieniądze na jej leczenie, postanawia wziąć udział w nielegalnych wyścigach samochodowych.

 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Zbyt głupie, żeby traktować je na serio i zbyt poważne, żeby się na tym dobrze bawić. Realizacyjne ubóstwo, skutkujące tym, że wyścigi są nagrane chińskimi GoPro, które nie ogarniają zdjęć nocnych ani nawet dziennych, a film został zmontowany na kombajnie, żeby to zatuszować, i kiepściutki scenariusz, w którym Cezary Pazura udaje, że jest groźnym gangsterem. Uwaga, spojler: nie jest.

  • Zamiast dostać coś tak złego, że aż śmiesznego, dostałem nudny do bólu paździerz, który nie broni się prawie niczym.

  • Ten film zostawia cię po seansie z pustką. Jest nudny, sceny wyścigów leżą (z czego większość jest kręcona kamerami naprawdę niskiej jakości), a bohaterowie są słabi. Do tego mamy proste błędy montażowe, próby zrobienia z Roznerskiego groźnego gangstera (który nim był bardziej w jednej scenie z "Pech to nie grzech" - SERIO!), na siłę wepchniętego Pazurę, Żaka, Chabiora i Lindę (TAK, LINDĘ!) oraz scenę po napisach (!), która w zasadzie zapowiada z gracją sequel. Kto wyłożył na to pieniądze?!

  • ładne laski, fajne fury, ale dialogi, scenariusz i logika - szkoda słów, i jeszcze ten helikopter na Moście Świętokrzyskim

  • Nie oglądałem ale moja jedynka jest za te wszystkie fejkowe konta które dały dychę. W imię zasad skur.....

 • Nowe recenzje krytyków

  • Nie chce mi się więcej pisać o tym tytule, bo zwyczajnie nie ma o czym. Kompletnie nic tu nie działa, aktorstwo nie istnieje, zaś realizacja woła zwyczajnie o pomstę do nieba. Barbarzyństwo niewyobrażalne.

   Więcej
  • Niestety twórcy nie postarali się o to, by tym wyścigom dać lepsze podłoże w które mogłyby się lepiej wkręcić widza. A tak sam montaż, choć całkiem znośny, jest jednym z niewielu elementów, który twórcom filmu wyszedł. Dalej jest już niestety tylko jazda pod górkę z narastającym coraz większym zniecierpliwieniem.

   Więcej
  • Mimo udziału gwiazd i niewątpliwie sporych ambicji powstał film słaby. Co najwyżej kandydat na bardzo guilty pleasure.

   Więcej
  • Schematyczny scenariusz, obowiązkowy wątek miłosny, przeszarżowane role gangsterów i sensacyjny wątek pełen strzelanin i dość kiepskich wybuchów - to wszystko tu jest i wymagałoby poprawy. Jednocześnie jest tu również prosta, ale angażująca historia sympatycznego bohatera, który walcząc o zdrowie siostry będzie zmuszony stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

   Więcej
  • Jeśli już na siłę doszukiwać się w "Diablo" pozytywów, można je odnaleźć w mniej lub bardziej epizodycznych rolach tercetu Bogusław Linda, Cezary Żak i Cezary Pazura. Widz ma jednak wrażenie, że zostali oni upchnięci w kompletnie niepasującej do nich produkcji, właśnie po to, by okrasić tę filmową beczkę dziegciu łyżką miodu. Niestety, to absolutnie nie wystarczyło, by odkręcić koszmarny wydźwięk produkcji Otłowskiego.

   Więcej
 • Nowe recenzje użytkowników

  • Polscy szybcy i wściekli to są, że tak powiem. Ładne samochody są, piękne dziewczyny są, no i nędzna fabuła również jest. Historia w tym filmie jest położona tak samo jak dialogi. Nawet sceny wyścigów trzeba zaliczyć na minus tego filmu. Widać, że twórcy starali się fajnie je zaprezentować, no ale jednak nie wyszło. Główny problem z nimi polega na tym, że ciężko połapać się przy nich co się akurat dzieje na ekranie. Z kolei grą aktorską ogólnie można zaliczyć in plus.

  • Czy ktokolwiek w tym filmie stał w nocy na światłach w aucie ozdobionym artystycznymi perełkami? Ludzie mają oczy, nie żyjemy w czasach, w których turbosprężarka rozwiera nogi. To są gówno, nie "ściganci". Popracujcie nad malunkami na karoserii przez kilka dni, stańcie na światłach i popatrzcie w oczy młokosa, który wczoraj kupił Lambo i chce się z Ciebie pośmiać. Szybcy i Wściekli nie zaczęli się od Ferrari. Założę się, że nikt z twórców filmu nie popatrzyłby ze spokojem na konkurenta.

  • Chcieliśmy mieć swój film z marki Szybcy i Wściekli i mamy,nie jest to złe kino,postacie niektóre sztuczne,dzwięk dobry,minimalne napięcie,jest krajowy klimat i fajni aktorzy choć niektórzy tu nie pasują(Pazura,lubię go ale nie w tym filmie)

  • Nie oglądałem ale moja jedynka jest za te wszystkie fejkowe konta które dały dychę. W imię zasad skur.....

  • Pozew od Blizzarda już w drodze... A tak na poważnie, to straszliwa drętwota! Nieznośnie manieryczne aktorstwo razi po oczach.