Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

2016 Film
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
7.2
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Historia grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci.

  • Najlepsze recenzje użytkowników

    • przyznam, że jako wielki fan uniwersum SW filmu tego oczekiwałem z wielkimi obawami, ale też i z ciekawością. zaskoczył mnie on bardzo tym, że nie zagrał na tradycyjnej naiwnej nutce, nie próbowano tu tworzyć płaskich i jednoznacznych bohaterów. jednocześnie nie próbowano zerwać z klimatem pierwowzoru. w efekcie wyszedł film zaskakująco poważny i bardzo dramatyczny. mega dramatyczny rzekłbym. to zdecydowanie mój ulubiony film w tym uniwersum.

    • Parę postaci istnieje w filmie tylko po to, by dostarczyły głównym bohaterom potrzebnych informacji, bohaterowie są nieco płascy, a pierwsza połowa wypada po prostu OK. Jednak druga część filmu prezentuje się świetnie, bitwa na Scarif wyszła bardzo dobrze, K-2SO jest chyba najlepszym droidem ze wszystkich przedstawionych w filmach z serii, a co najważniejsze ten spin-off faktycznie próbuje zrobić coś nowego w tej marce.