Rambo: Ostatnia krew

2019 Film
4.4 10.0 0.0 30
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.6
Negatywnie oceniony przez użytkowników

John Rambo opuszcza ranczo w Arizonie i udaje się do Meksyku, by ocalić porwaną przez najbardziej bezwzględny kartel przybraną córkę.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 3

  Zamiast dostarczyć satysfakcjonujący finał, który rozwinie postać Johna Rambo woli robić z siebie śmieciowe kino zemsty, które nie ma pomysłu na siebie. Nie dziwię się, że nawet autor tej postaci uważa film za okropny.

 • 3

  Rambo zasługiwał na lepszy finał. Ten film zrobił chyba większą krzywdę dla tej marki, niż Rambo: The Video Game z 2014 roku, głównie dlatego, gdyż za tą odsłonę serii odpowiadał sam Stallone. Ba, sam autor książki, na podstawie którego powstała Pierwsza krew i filmowa postać Rambo, nienawidzi tego filmu, więc coś już to oznacza.

 • 3

  Film bym zamknął w 30 min... raz zaskoczył, reszta taka miała być, w pewnych momentach nawet rozbawił... mam tylko nadzieję, że to już ostatnia odsłona, bo następnej na trzeźwo nie obejrzę, Rambo to już trup i bez szans na cudowną reanimację...

 • 6

  Bierze co najlepsze ze wszystkich poprzednich odsłon serii i spaja to w koherentną całość, nie poddając się łatwej fandomizacji.

 • 4

  Liamowi Neesonowi znowu ktoś ukradł córkę, więc się brutalnie za to mści. Chwila, co tu robi Rambo?