6.7 10.0 0.0 13
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.3
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Młoda kobieta po śmierci męża wyjeżdża na samotne wakacje do angielskiej posiadłości, by pozbyć się prześladujących ją wspomnień.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 9

  Seans "Men" nie jest przyjemny.Garland stopniowo puszcza lejce swojej wyobraźni która dla wielu widzów może być parodią tegoż "horroru".Mamy tu istny rozszczep gatunkowy-reżyser niezwykle intrygująco wplata tu folk,body,gore,psychological horror dając każdemu podgatunkowi odpowiednią ilość czasu.To również zabawa percepcją i tego w co wierzymy,i czemu ufamy-podbija to wszystko do granic obłędu poprzez zabawę ostrością i światłem.A finał to stanięcie twarzą w twarz ze swoim największym lękiem.WOW

 • 7

  Przede wszystkim wspaniałe pod kątem reżyserii, bo sam scenariusz jest dość prosty (choć zyskuje przez sporo sposobów na jego interpretację).

 • 6

  Jessie Buckley - no klasa. I Garland w sumie też, ale tylko jeśli chodzi o ekspozycję, czym później tym niestety gorzej. Mnie się ten MEN w ogólnym rozrachunku podoba w zdecydowanie bardziej dosłownym sosie. To znaczy, gdy Garland zaczyna odkrywać karty jest jeszcze dobrze, słabiej robi się pod koniec, kiedy dąży już w linii prostej do swoich wymownych fabularnych wniosków.

 • 6

  oryginalna fabuła, wizualizacje i dźwięk, ale jakby zbyt wielointerpretacyjny