Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

#Jestem M. Misfit

2019 Film
2.3 10.0 0.0 12
Bardzo negatywnie oceniony przez krytyków
2.0
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Julia - po przeprowadzce do Polski - rozpoczyna naukę w nowej szkole rządzącej przez tak zwane EKIPY. Dziewczyna wkrótce zostaje okrzyknięta mianem Misfit.

 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Aktorzy dobrze się bawią w przeciwieństwie do widzów

  • JEDYNE CO MI SIĘ W TYM FILMIE PODOBAŁO to Prostracja. I TYLE. tego nawet filmem nie można nazwać, to jakaś żenująca breja, której nie da się oglądać

  • Potencjał na satyrę w stylu "Kochanych kłopotów" ginie niestety w powtarzanych w nieskończoność tych samych żartach, do bólu jednowymiarowych postaciach i żenującej ścieżce dźwiękowej. Na plus wyłącznie kolory (z jednej strony konsekwentna cukierkowata stylistyka, z drugiej neonowy finał) i Tomasz Karolak, jedyny solidny aktor w obsadzie.

  • To jest ten moment kiedy zaczynam zastanawiać się czy ja jeszcze mam do czynienia w ogóle z filmem. Bo bardziej przypomina to kompilację możliwie najbardziej żenujących filmów z YouTube'a.

  • Ja nawet nie wiem, co powiedzieć o tym filmie. Wyobraźcie sobie, że jest źle, ale jest tak bardzo źle, że nawet nie wiecie, jak opisać, jak bardzo jest źle. Zaczynam nawet teraz uważać filmy, które nienawidziłem wcześniej, za arcydzieła kinematografii.

   Co do licha zrobił ze mną #JestemM. Misfit?!