Doktor Dolittle

2020 Film
4.6 10.0 0.0 19
Negatywnie oceniony przez krytyków
3.7
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Dr Dolittle wyrusza na mityczną wyspę, by z pomocą zwierząt, zdobyć lekarstwo na chorobę królowej Anglii.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 1.5

  Czasem się zastanawiam po co odświeża się filmy,bo tutaj mamy idealny przykład parodii.Poczynając od tego,że Downey Jr. jest irytujący i gra tragicznie-taki Jack Sparrow,to miałem wrażenie,że najnowsza odsłona doktora to zlepek wielu filmów familijno-przygodowych z ostatnich lat-to wszystko już było,tylko podane w zdecydowanie lepszy sposób.Film jest bardzo chaotyczny,emocje jak na grzybobraniu-istna tragedia.Patyczak wzbudził we mnie najwięcej emocji i scena z muchą,a tak czułem zażenowanie.

 • 6

  Jeśli macie poniżej 12 lat będziecie chcieli pójść na ten film drugi raz. Jeżeli jesteście starsi to zaskoczą was niektóre sceny lub żarty lecz z reguły będziecie mieli go gdzieś. Ludzie pasjonujący się filmami zachwycą się wybitnym w swej roli Robertem

 • 2

  Niby Dolittle, a za dużo wszystkiego w tym filmie.

 • 3

  Ogromny bajzel produkcyjny, który nie jest interesujący przez nawet minutę. Jedna wielka pustka emocjonalna przerywana tragicznym humorem i słabym scenariuszem.

 • 3

  Widać tu problemy za kulisami, skoro montaż raz przyspiesza, raz zwalnia, a raz wypieprza piętnaście minut za okno. Aktorzy się marnują, scenariuszowo to miernota, czuć tu pustkę i nijakość, a całość nie jest w stanie wyrzucić z siebie poczucia przeżywania wspaniałej przygody. I pomińmy proszę scenę z RDJem wkładającym, a potem wyciągającym z odbytu smoka por, by w podzięce jego pacjent pierdział przez parę sekund na głównego bohatera. Komedia.