6.3 10.0 0.0 16
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.2
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. Szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 9

  Smarzowski dodaje do pieca.Nie wiedziałem na jaki ja film się wybieram,ba...moje oczekiwania praktycznie zmieniły sie diametralnie po kilkunastu minutach filmu.Widz będący gościem na tytułowej imprezie,raz po raz,dostaje ciężkim obuchem po głowie,uświadamiając sobie,że tak naprawdę wesele jest stypą gdzie twórca opłakuję kondycję naszego kraju i pochyla się nad jej wstydliwą przeszłością.Dzieło bardzo niewygodne,pokazujące prawdę o Nas samych,że człowiek człowiekowi Wilkiem.Mną wstrząsnął...

 • 9

  Najbardziej dojrzały film Smarzowskiego pod względem technicznym. Ładunek emocjonalny, jak zawsze ogromny, jednak niestety momentami tematycznie wtórny. Nadworny krytyk Polaków. Mimo drobnych zgrzytów świetny film

 • 3

  Ponad 2-godzinna i najmniej subtelna metafora, że w Polsce to nic się nie zmieniło.

 • 3

  Wojtek Smarzowski musiał być chyba pijany podczas montowania tego filmu, bo połączył w byle jaki sposób materiały z dwóch różnych filmów w ten jeden.

 • 6

  Mam spory problem z tym filmem, bo zrobiony nieźle technicznie, na ważny temat ale Smarzowski robi to z przesadną dosłownością i niepotrzebnie szokuje tam gdzie nie trzeba.