6.4 10.0 0.0 18
Pozytywnie oceniony przez krytyków
5.3
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Uzbrojony mężczyzna wchodzi do studia telewizyjnego i bierze zakładników. Jego celem jest wejście na wizję podczas prime time'u.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 5

  To intrygująca pozycja.Sama historia z tego co wiadomo wydarzyła się naprawdę to realizacyjnie film mocno siada.Narracja w tym filmie to sinusoida,zaczyna się od wielkiego bum,ale zamiast iść wyżej to opada na mieliznę i w połowie znowu zryw który zaciekawia,ale to tylko po to,żeby znowu zejść z tonu i iść w stronie miałkiego dramatu.Pochwalę scenografię bo idealnie oddaje lata 90.I oczywiście Bielenia,postać nietuzinkowa,niejednoznaczna.Trudno mu ufać,ale ma się też chęć pomocy bohaterowi.

 • 2

  Jak dla mnie słabe i bez pomysłu. Akcja rozłazi się gdzieś po 15 minutach.

 • 8

  Film trzymający w napięciu, dobrze odtwarzający klimaty końcówki lat 90-tych, ze świetnym Bartoszem Bielenią w roli głównej. Szkoda jednak, że powstał bez zgody uczestnika prawdziwego napadu na telewizję publiczną.

 • 1

  Film o niczym. Zagrany bez polotu i TRAGICZNIE zainscenizowany. Tematyka społeczna ledwie liźnięta, a napięcia brak. Jedyny plus to pani policjantka oraz stary głównego bohatera. Jak można świadomie nakręcić taki szajs o niczym?

 • 1

  Ten film to jest jedno wielkie nieporozumienie. Scenariusz, jak to zwykle leży, sztuczne dialogi, dla nadania naturalnego wyrazu czasem ktoś sypnie k&%$#, zero pomyślunku, żeby jakoś zamotać ciekawie akcję i na koniec znak zapytania po 93 min! No ale okazuje się, że cały film jest oparty na sprawie z 2003 w TV (https://inpoland.today/blog/). Widać spore podobieństwa przeniesione na ekran i o - oglądajcie. A w wywiadach teorie na załatanie dziury. Film nie przekazuje wszystkiego, co powinien...