Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
 • Ostatnia aktywność: 17 marca
 • Dodany: 12 września 2019

Ostatnio zrecenzowane

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Odrębnie ocenione

Najlepsze recenzje

 • To sprawia, że te wszystkie typowe problemy biografii muzyków są jeszcze bardziej widoczne, bo w ciągu 144 minut, jest ich ogromne nagromadzenie. "Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody" to apogeum wszystkich problemów, które znacie z tych filmów. Jest ono bezpieczną produkcją, która nie ma odwagi, żeby rzeczywiście pokazać problemy głównej bohaterki. Brakuje w niej także życia, bo wszystko jest zrobione od linijki.

  Więcej
 • Ślub doskonały

  2023
  Kino 2 mies. temu
  Świat 2 mies. temu

  Reklamowanie producentem "Mayday", przestarzałą piosenką "Ona tańczy dla mnie" oraz nagim Woronowiczem. Wszystko w tym filmie nie sprawiało dobrego wrażenia. Dlatego też nie jest specjalnie zaskakującym, że pierwsze minuty idealnie nastawiają na dobijająco niski poziom produkcji.

  Więcej
 • Opiekun

  2023
  Kino 1 mies. temu
  Świat 1 mies. temu

  Choć powinienem cieszyć się z fabuły mającej większe znaczenie tutaj niż w innych religijnych produkcjach, to tak jak w nich, ta w "Opiekunie" nie jest dobra. Ma nienaturalne dialogi, źle przeprowadzone wątki, a także nudne postacie. A towarzyszy jej nie lepsza forma dokumentalna.

  Więcej
 • Skinamarink

  2022
  Kino 1 mies. temu

  Także po części rozumiem skąd biorą się pochwalne opinie dla fabularnego debiutu Balla. Niestety te pozytywne odczucia, które jak dotąd opisałem, były u mnie dość rzadkimi momentami przez te 100 minut. A bierze się to z tego, że po 20 minutach kompletnie straciłem zainteresowanie filmem.

  Więcej

Średnio ocenia o 0.7 niżej niż inni krytycy