Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Madame Web

2024 Film
Kino 17 dni temu
Świat 19 dni temu
2.3 10.0 0.0 5
Bardzo negatywnie oceniony przez krytyków
4.2
Negatywnie oceniony przez użytkowników

"Madame Web" to historia ratowniczki medycznej, Cassandry Webb, która pracuje na Manhattanie. Okazuje się, że może mieć niezwykłe umiejętności jasnowidzenia. Poznaje trzy młode kobiety mające według jej wizji niezwykłą przyszłość. Pod warunkiem, że jej dożyją.

 • Recenzje krytyków

 • Recenzje użytkowników

  • Najgorsza reklama Pepsi, jaką w życiu widziałem, a pamiętajmy, że Pepsi wypuściło niesławny spot z Kendal Jenner i policjantami na proteście xD

  • Nieźle pomyślany szkielet fabularny, wypełniony niestety masą głupotek, uproszczeń i drętwych dialogów. Jednak nie ogląda się tego źle. A główna bohaterka jest bardzo pocieszna w swoim niedostosowaniu społecznym.

  • Ciężko uwierzyć, że wytwórnia może zaakceptować produkt w takim stanie. To blisko 2 godziny spędzone na wiecznym śmiechu spowodowanym kuriozalnością filmu. Nic tu nie ma sensu. Rozwiązania formalne są zadziwiające. Prawie nikt się nie stara. Człowiek myślał, że ,,Morbius" to największe dno jakie osiągnie Sony, ale ,,Madame Web" przyszło w glorii i chwale pokazując jaką jest królową.

  • Kobiety wdzierają się szeroką ławą do Marvela. Szkoda ze nie idzie za tym jakość scenariusza. Motyw przewidywania najbliższej przyszłości, ciekawy, ale zupełnie nieczytelny. Produkcja mało angażująca. Nawet sceny po napisach nie ma.

  • Film "Madame Web" zdaje się mieć ciekawy potencjał związany z postacią Cassandry Webb oraz jej niezwykłymi umiejętnościami jasnowidzenia. Niestety, brak pełniejszego wyeksponowania tych elementów oraz nierozwinięta fabuła sprawiają, że filmowi brakuje głębi i dynamiki. Mimo obiecującego castingu, produkcja nie potrafi wykorzystać pełni potencjału swoich bohaterów, pozostawiając widza z uczuciem niedosytu. https://vodfilmy.pl/filmy-online/madame-web/

  • Zapewne większość z Was zastanawia się czy istnieje możliwość stworzenia czegos kiczowatego z dość sporym budżetem.Otóż można, i to bardzo epicko.Madame Web z pewnością przejdzie do historii kinematografii jako film kompletnie źle zmontowany, ze złym synchronem dźwięk-obraz, fatalnymi efektami specjalnymi (przypominały taką najtańszą grę z bazaru , z poczatku lat 2000), beznadziejnym scenariuszem i szalenie nudną i neurotyczną bohaterką.Johnson aktorką jest dobrą,ale nie do ról o superbohaterach

  • Niech Sony przestanie już robić te filmy... Madame Web... to nawet nie jest film, a jakiś produkt filmopodobny!
   Ja serio nie rozumiem jaki sens ma to Sonyversum, ale mam kilka przemyśleń o filmie i chciałbym Wam je przedstawić w recenzji BEZ SPOILERÓW.

   https://www.youtube.com/watch?v=ESc6uuV7Cfs

   Więcej