Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź

Truposze nie umierają

2019 Film
6.2 10.0 0.0 52
Pozytywnie oceniony przez krytyków
5.3
Negatywnie oceniony przez użytkowników

W sennym miasteczku Centerville coś nie gra. Wielki księżyc wisi jakby niżej niż zwykle, godziny dnia przychodzą niespodziewanie, a zwierzęta zachowują się tak, jak nie zachowywały się wcześniej. I nikt nie wie dlaczego. Doniesienia mediów są złowieszcze, naukowcy wydają się skonfundowani. Ale nikt nie przewiduje tego, co za chwilę spotka Centerville - umarli nie umarli. Wstają z grobów i brutalnie polują na żywych. Mieszkańcy miasta muszą walczyć o przetrwanie.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  Takie Greatest Hits Jarmuscha, tylko złożone z remiksów. Refreny wciąż chwytliwe, featuringi na poziomie, ale czasem brakuje flow. Wampiry górą.

 • 4

  Nie radzi sobie dobrze ani jako parodia gatunku, ani jako komentarz do konsumpcjonizmu (filmy George'a Romero radziły sobie znacznie lepiej pod tym względem). Na dodatek całość nic nowego nie dodaje od siebie, a humor wypada mocno mieszanie. Przynajmniej dostaliśmy Tildę Swinton jako Kill Billa.

 • 4

  Tilda z kataną przypomina mi Saeko z HOTD,poza tym kilka zabawnych momentów, ale ogólnie film wypada marnie. A SZKODA

 • 0

  Żałosne...