Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Substancja

2024 Film
Kino za 2 mies.
Świat 1 mies. temu
? 10.0 0.0 2
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
?
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny użytkowników

Czy kiedykolwiek marzyłeś o lepszej wersji siebie? Ty. Tylko lepszy pod każdym względem. Serio. Musisz spróbować tego nowego produktu. Nazywa się The Substance. TO ZMIENIŁO MOJE ŻYCIE. Generuje innego ciebie. Nowego, młodszego, piękniejszego, bardziej doskonałego ciebie. I jest tylko jedna zasada: dzielicie czas. Tydzień dla ciebie. Tydzień dla nowego ciebie. Siedem dni dla każdego z was. Idealna równowaga. Proste. Prawda? Jeśli uszanujesz równowagę... co mogłoby pójść nie tak?

 • Recenzje krytyków

  • The Substance pokazywany w Konkursie Głównym Festiwalu w Cannes to reżyserski triumf Coralie Fargaet. Francuzka stworzyła film dla osób o mocnych nerwach, który w imponujący sposób wykorzystuje formułę ultrakrwawego, przepełnionego czarnym humorem i niesamowitymi transformacjami body horroru, by przedstawić satyrę na showbiznes i opowiedzieć kobiecą historię o presji młodości, standardach piękna oraz samoakceptacji.

   Więcej
  • Siła kina Coralie Fargeat drzemie w tym, na jak wielu poziomach można je czytać i bawić się rewelacyjnie. The Substance stanowi przykład produkcji, która spotka się z miłością zarówno ze strony widzów poszukujących krwawej jatki do zabawy przy alkoholu, jak i osoby zafascynowane mitologią, psychologią, kinem, czy literaturą.

   Więcej