Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
7.9
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Po kradzieży Tesseraktu Loki zostaje zmuszony do pracy dla organizacji monitorującej linie czasu. Aby zapobiec katastrofie, bóg oszustwa zaczyna podróżować w czasie i zmieniać historię ludzkości.

 • Najlepsze recenzje krytyków

  • Pierwsze dwa odcinki "Lokiego" zaliczają mocny start i dają nadzieję na to, że przynajmniej ta produkcja nas nie rozczaruje. Zastanawiam się, dokąd nas poprowadzi ta przygoda, bo na razie nie mam zielonego pojęcia. Oby twórcy mieli jakiś plan.

   Więcej
  • Loki to pozornie skomplikowana, a jednocześnie tak oczywista opowieść o zrozumieniu samego siebie, wyrzeczeniu się egoizmu i poświęceniu. Top MCU.

   Więcej
  • Od Lokiego oczekiwałem wiele, może nawet zbyt wiele, dlatego czuję niesmak. Zwłaszcza, że ostatni odcinek wypadł najgorzej z całej szóstki. Jest lepiej niż w Falcon i Zimowy Żołnierz, lecz nie jest to jednak WandaVision, które sprawiło, że nie mogłem podnieść szczęki z podłogi. Historia Wandy Maximoff owiana tajemniczością dodawała klimatu tej produkcji. Nie zrozumcie mnie źle, Loki też ma niesamowity klimat, lecz to jeszcze nie jest to.

   Więcej
 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Serial Loki ciekawie rozwija postać głównego bohatera,nadając mu większej charyzmy ale również i intrygująco rozwija wątek tej postaci dając nadzieję na przyszłościową jazdę bez trzymanki.
   Sezon 1 - 8 - mocne podwaliny pod przyszłość MCU i rozwój multiwersum.Główny antagonista na razie ukazany w dość zabawny sposób, a może to wskazówka,że zabawa to dopiero się zacznie...
   Sezon 2 - 8 - świetnie realizowane,dobrze kontynuuje wątki,intryguje.

  • Bardzo pozytywne zaskoczenie. Zaczyna się od prostego ,,Co stało się z Lokim po Endgame", a przechodzi taką drogę do końca, że to niepojęte. Kocham.

  • Rozwija postać Lokiego, a przy tym jest całkiem nieźle napisany (szczególnie w drugiej połowie) oraz stanowi solidne podwaliny pod przyszłość MCU.

  • Doskonała przygoda dostarczająca zabawy na różnych polach. Loki jak nikt w tym uniwersum zasługiwał na solową produkcję. Umiejętnie rozpala pragnienia na więcej.

  • Loki to najbardziej zagmatwany i pokręcony projekt Marvela. Koncepcja TVA i multiwersum całkowicie zmienia dotychczasowe zasady MCU. Serial daję nam również masę nowych postaci które mogą odegrać znaczną rolę w przyszłości uniwersum. Z samym Lokim łatwo się utożsamiać gdyż na początku serialu jest w dokładnie tej samej sytuacji co widz: nie ma pojęcia co się dzieje.