7.5 10.0 0.0 9
Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
7.7
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Po kradzieży Tesseraktu Loki zostaje zmuszony do pracy dla organizacji monitorującej linie czasu. Aby zapobiec katastrofie, bóg oszustwa zaczyna podróżować w czasie i zmieniać historię ludzkości.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 8

  Serial Loki ciekawie rozwija postać głównego bohatera,nadając mu większej charyzmy ale również i intrygująco rozwija wątek tej postaci dając nadzieję na przyszłościową jazdę bez trzymanki.
  Sezon 1 - 8 - mocne podwaliny pod przyszłość MCU i rozwój multiwersum. Główny antagonista na razie ukazany w dość zabawny sposób, a może to wskazówka,że zabawa to dopiero się zacznie...
  Sezon 2 - czekam ...

 • 8

  Bardzo pozytywne zaskoczenie. Zaczyna się od prostego ,,Co stało się z Lokim po Endgame", a przechodzi taką drogę do końca, że to niepojęte. Kocham.

 • 8

  Rozwija postać Lokiego, a przy tym jest całkiem nieźle napisany (szczególnie w drugiej połowie) oraz stanowi solidne podwaliny pod przyszłość MCU.

 • 7.5

  Doskonała przygoda dostarczająca zabawy na różnych polach. Loki jak nikt w tym uniwersum zasługiwał na solową produkcję. Umiejętnie rozpala pragnienia na więcej.

 • 9

  Loki to najbardziej zagmatwany i pokręcony projekt Marvela. Koncepcja TVA i multiwersum całkowicie zmienia dotychczasowe zasady MCU. Serial daję nam również masę nowych postaci które mogą odegrać znaczną rolę w przyszłości uniwersum. Z samym Lokim łatwo się utożsamiać gdyż na początku serialu jest w dokładnie tej samej sytuacji co widz: nie ma pojęcia co się dzieje.